MojAndroid

Logické hry sú na mobilných telefónoch veľmi obľúbeným žánrom a v tejto oblasti nie je jednoduché prísť s konceptom, ktorý by skutočne „prerazil“. Občas sa však vyskytne skutočne unikátna a návyková hra, ktorá rozhodne stojí za to a zaujme obrovské množstvo hráčov. Jednou z nich je aj Dots, teda po našom Bodky.

Dots 1 Dots 3 Dots 2

Princíp hry je taký jednoduchý, že si ani nevyžaduje tútoriál, alebo nápovedu. V troch jednoduchých úvodných leveloch zistíte, že v hre ide o spájanie farebných bodiek, ktoré následne zmiznú a uvoľnia miesto pre ďalšie. To je základom celej hry – spájať bodky na hernej ploche vo vertikálnom, alebo horizontálnom smere. Čím viac bodiek sa vám podarí pospájať, tým viac bodov získate, pričom bonusové body sa dajú získať, ak pospájate bodky do nejakého útvaru, napríklad štvorca.

Dots sa dá hrať v dvoch módoch, prvým je Timed so 60 sekundovým časovým limitom a druhým Moves, v ktorom môžete vykonať 30 ťahov a dobre si ich premyslieť, keďže časom nie ste limitovaní. Nechýba ani lokálny multiplayer a rôzne úspechy, ktoré môže hráč dosahovať. Zostáva dodať, že hra je zadarmo, neobsahuje mikrotransakcie a dokonca ani reklamy.

Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

16.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+