MojAndroid

Air Call-Accept

Aplikácia slúžiaca na ovládanie hovorov pomocou gesta. Obyčajným mávnutím ruky ponad displej zvoniaceho smartfónu dokážete hovor prijať, odmietnuť alebo dokonca zaslať SMS, prečo ste hovor nemohli prijať. Gestom dokážete napríklad aj zapnúť hlasitý reproduktor, čo ocenia najmä vodiči, ktorí často volajú.

Air Call-Accept  aircall2

Náš tip
Air Call-Accept – prijímanie hovorov mávnutím ruky

WeChat

Bezplatný komunikátor, ktorý umožňuje používateľom tejto služby využívať bezplatné správy, hlasové hovory a videohovory. Okrem komunikácie môžete túto aplikáciu využívať aj na zasielanie súborov. Dostupná je bezplatne.

wechat-1 wechat-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Face Swap

Aplikácia, ktorá vám umožní vytvoriť známe fotografie s vymenenými tvárami ľudí na fotografii. Ide o jednu z najnovších zábaviek mladých ľudí, tak sa ňou nechajte strhnúť aj vy a vymieňajte tváre na fotografiách priamo vo svojich Android zariadeniach.

face-swap-1 face-swap-2

Photo Demorfer Plus

Ďalšia zábavná aplikácia určená na pretváranie fotografií. Tentokrát však neponúka výmenu tvárí ale možnosť deformovania fotografie podľa vášho gesta. Okrem zdeformovania tváre si však na fotografii môžete vybrať akýkoľvek iný objekt a zdeformovať ho podľa svojich predstáv. Samozrejme všetko bezplatne.

demorfer-1 demorfer-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Shake

Shake je pokročilá aplikácia pre ovládanie smartfónu gestami. Pomocou gest môžete ovládať niekoľko funkcií zariadenia, pričom smartfón alebo tablet bude reagovať na gestá aj pri zamknutej obrazovke. Hoci aplikácia ponúka jednoduché prostredie, nastavenie všetkých príkazov vám dá spočiatku zabrať.

shake-1 shake-2

Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.4
Aktuálna cena: Zdarma

Wiki Encyclopedia Offline-Free

Najväčšia aplikácia v Google Play Store vás tento týždeň zaujala a jej počet nainštalovaní stúpol. Preto sa dostala aj do nášho výberu top aplikácií. Wiki Encyclopedia Offline-Free obsahuje desaťtisíce článkov v angličtine, ktoré sa vám môžu zísť v akejkoľvek situácii. Ak máte vo svojom zariadení dostatočné množstvo pamäte, môžete si ju vyskúšať – dostupná je bezplatne.

wiki-1 wiki-2

Náš tip
Najväčšia aplikácia v Google Play? Wiki Encyclopedia Offline-Free!

OpenSignal – 3G/4G/WiFi maps

Aplikácia OpenSignal slúži na mapovanie oblastí s dobrým signálom Wi-Fi, 3G a 4G internetu. Okrem sledovania pokrytia môžete ukladať verejné Wi-Fi siete, skúšať ich rýchlosť a pripojiť sa vždy k tej najrýchlejšej, aby ste mohli dáta sťahovať čo najväčšou rýchlosťou.

opensignal-1 opensignal-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

NQ Mobile Security & Antivirus

Mať vo svojom zariadení antivírus už dávno nie je paranoidné a dnešné antivírusové programy pre Android zariadenia ponúkajú niekoľko nesporných výhod a dôvodov na to, aby ste si ich nainštalovali. Jedným z riešení môže byť aj NQ Mobile Security & Antivirus, ktorý ponúka bezplatnú ochranu pre váš smartfón alebo tablet.

nq-security-1 nq-security-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Photo Editor by Aviary

Výborný editor fotografií od spoločnosti Aviary, ktorá sa týmto odvetvím zaoberá už roky, ponúka nielen základné funkcie na orezanie či zmeny fotografií, ale aj pokročilé funkcie, ktoré vám postačia na rýchlu úpravu fotiek priamo vo vašom Android zariadení. Plusom je tiež pekne spracované prostredie a to, že ja aplikácia bezplatná.

aviary-1 aviary-2

Verzia: 4.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

Caynax A6W

Potrebujete zhodiť ale nemáte čas na fitko alebo dlhé maratóny? Alebo si chcete len sformovať postavu na leto pred dovolenkou? Vyskúšajte aplikáciu Caynax A6W, ktorá vám ukáže, ako máte každý deň cvičiť brušné svaly, aby ste mali peknú postavu a mohli sa ukázať známym na fotografiách v plavkách.

caynax-1 caynax-2

Verzia: 9.14.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.14.1
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Caynax A6W: Denné cvičenie brucha

10.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+