MojAndroid

Od decembra minulého roku môžu používatelia sociálnej siete TikTok zdieľať videá s dĺžkou až do troch minút, zatiaľ čo dovtedy bol limit dĺžky videí stanovený na jednu minútu. Podľa portálu 9to5Mac teraz platforma opäť experimentuje s možnosťou nahrávať dlhšie videá, tentokrát s dĺžkou až päť minút. Navyše, čoskoro plánuje zaviesť možnosť pridávať miznúce príbehy.

Podľa niektorých používateľov sa limit dĺžky videí zvýšil až na desať minút

Funkcia je momentálne dostupná pre vybranú skupinu používateľov. S novinkou sa na Twitteri podelil poradca Matt Navarra, ktorý prostredníctvom mobilnej aplikácie TikToku dostal upozornenie o možnosti nahrávať dlhšie videá. Niektorí používatelia tvrdia, že po novom môžu pridávať aj 10-minútové videá, čiže TikTok pravdepodobne testuje aj takúto možnosť.

TikTok čoskoro ponúkne aj možnosť pridávať príbehy

Nie je to jediná novinka, ktorou sa čínska platforma chce priblížiť ostatným sociálnym sieťam. Kým s dlhšími videami môže konkurovať YouTubu, TikTok plánuje predstaviť aj možnosť pridávať príbehy – trend, ktorý odštartoval Snapchat a neskôr prebral Instagram. Ide o krátky obsah, ktorý po 24 hodinách zmizne.

Kým zo začiatku sa jednalo len o nepotvrdený únik, spoločnosť neskôr oznámila, že skutočne testuje novú funkciu na pridávanie príbehov. Neuviedla však kedy plánuje novinku sprístupniť používateľom.

Náš tip
Rad Xiaomi 12 prinesie špičkové fotoaparáty. Na toto sa môžeme tešiť

30.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+