MojAndroid

Slovenskí operátori dávajú svojím zákazníkom počas epidémie koronavírusu rôzne benefity, ktoré im majú spríjemniť čas strávený v karanténe. Telekom tento mesiac predĺžil akciu Nekonečné dáta, ktoré ste si mohli aktivovať do 7. mája. Teraz ponúka svojím zákazníkom televíziu HBO GO na mesiac zadarmo.

 

Ako si aktivovať HBO GO na mesiac zadarmo?

Ponuka platí od 8. mája do 21. júna. Aktivovať HBO GO si môžu zákazníci s paušálmi Happy, Áno, T paušálmi a dokonca zákazníci pevnej siete, ak využívajú službu Magio Internet alebo Magio Televízia. Pre aktiváciu je nutné zaslať SMS v tvare HBO GO ZAP kód adresáta na bezplatné číslo 0903333188. Po bezplatnom mesiaci môžete službu deaktivovať zaslaním SMS v tvare HBO GO VYP TV ID HBO GO na rovnaké číslo. Inak sa vám bude účtovať mesačný poplatok 5,99 eur mesačne. Pri 24 mesačnej viazanosti je poplatok rovných 5 eur.

Rekordný nárast sledovanosti televízie

Telekom tým reaguje na rekordnú sledovanosť televízie počas epidémie koronavírusu. Marec bol dokonca mesiacom s najvyššou sledovanosťou v histórií Magio TV. Zatiaľ čo bežne je sledovanosť v priemere menej ako 4 hodiny denne, tak v marci prekročila hranicu 5 hodín. Podiel na tom majú detskí diváci. Vďaka ním vzrástla sledovanosť v dopoludňajších hodinách.

Telekom infografika sledovanosť televízie

Darilo spravodajským reláciám a TA3

Sledovanosti dominovali klasické cyklické a mimoriadne spravodajské relácie, čím sa posilnila pozícia televízie TA3. Jej trhový podiel v IPTV dátach ST dosiahol takmer 8%. Bežne to je 1,5 %. Sledovanosť začala prudko rásť 12. marca a kulminovala v období medzi 16. a 29. marcom. Medziročne išlo až o dvojnásobný nárast sledovanosti a to platí aj za mesiac apríl.

Telekom infografika sledovanosť televízie 2

Stúpla sledovanosť náboženských kanálov, klesol záujem o športové

Stúpla napríklad sledovanosť kanálov ponúkajúcich bohoslužby ako sú TV Noe a TV Lux. Je to reakcia na vydaní zákaz pohybu, návštev a bohoslužieb v kostoloch. Naopak klesla sledovanosť športových kanálov. To súvisí s plošným zákazom športových podujatí, prerušením líg, zrušením športových pretekov a presunutím tohtoročných olympijských hier na ďalší rok.

Telekom infografika najsledovanejšie TV kanály

Najpredávanejšie smartfóny u operátora Telekom

Pravidelne zverejňujeme rebríček najpredávanejšie mobily operátora Telekom za mesiac marec.

Nákupný poradca

Pokiaľ hľadáte nový mobil, tak by vám mohol pomôcť náš nákupný poradca. Nájdete v ňom aj výber najlepších smartfónov značky Samsung, Xiaomi alebo Huawei. Pokiaľ sa rozhodujete podľa ceny, tak sme pre vás vybrali najlepšie smartfóny s cenou do 100 eur, s cenou do 250 eur a za cenu do 300 eur. Tiež sme v ňom vybrali najlepšie bluetooth slúchadla dostupné na našom trhu.

Náš tip
Telekom zaraďuje do ponuky LG a Honor. Akcia na Galaxy A51 a A71

 

8.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+