MojAndroid

Aplikácia Telegram dostala v júni viacero nových funkcií, vrátane podpory skupinových videohovorov, zdieľania obrazovky či nové animované pozadia. Teraz dostáva ďalšiu aktualizáciu, ktorá je zameraná na vylepšenie videohovorov a videospráv. Okrem toho pridáva aj možnosť automaticky mazať správy až po 1 mesiaci, nové možnosti v prehrávači videá alebo ďalšie animácie. O novinke informoval portál XDA Developers.

K videohovoru sa odteraz môže pripojiť až tisíc používateľov

Odteraz môžete prostredníctvom Telegramu viesť videohovor s 30 ľuďmi naraz, ktorý môže sledovať až 1 000 používateľov. Telegram zo srandy tvrdí, že limit bude postupne zvyšovať, až kým sa všetci ľudia na Zemi nebudú môcť pripojiť k jednému obrovskému skupinovému hovoru.

Vývojári aplikácie v predchádzajúcej verzii pridali funkciu zdieľania obrazovky, tá však bola obmedzená len na skupinové videohovory. Teraz ju môžete využiť aj pri hovore iba s jedným používateľom. Navyše po novom vie zaznamenať aj prehrávaný zvuk, čiže ak pri zdieľaní máte napríklad pustenú hudbu, ostatní používatelia ju budú počuť.

Nová verzia aplikácie Telegram vylepšuje aj videosprávy či vstavaný prehrávač videí

Videosprávy odteraz môžete posielať vo vyššom rozlíšení a pri prehrávaní ich môžete zväčšiť, pozastaviť alebo pretočiť. Ich nahrávanie taktiež nezastaví prehrávanie médií (napríklad skladby alebo podcastu).

Vstavaný prehrávač videa v aplikácií odteraz ponúka rôzne rýchlosti prehrávania – 0,5x, 1,5x a 2x. K týmto možnostiam sa dostanete klepnutím na tri bodky umiestnené v pravom hornom rohu prehrávača.

K ďalším novinkám patrí možnosť nastaviť automatické mazanie správ nie po 1 dni alebo 1 týždni, ako doteraz, ale až po 1 mesiaci. Malej zmeny sa dočkal aj editor fotografií. Keď fotografiu priblížite, veľkosť štetca sa zmenší, vďaka čomu bude pre vás jednoduchšie pridať do fotky jemné detaily. V neposlednom rade sa do aplikácie pridalo zopár nových animácií.

Telegram
Telegram
Developer: Telegram FZ-LLC
Price: Free
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
Náš tip
AnTuTu: Toto je rebríček TOP 10 najvýkonnejších smartfónov

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+