MojAndroid

Pred týždňom sme spustili na našom Instagrame súťaž o fitnes náramky Honor Band 5 a Xiaomi Mi Band 4. Do magického počtu 10-tisíc followerov nám chýbalo už len približne 600 fanúšikov a tak sme dúfali, že nám aj takto fanúšikovia pomôžu dosiahnuť tento limit.

Podarilo sa. Do súťaže sa zapojilo stovky fanúšikov a celkovo sme zaregistrovali viac ako tisíc komentárov. V pondelok 6.apríla sme vyžrebovali výhercov cez Stories a označili sme ich aj medzi komentármi. Výhercami sú: @mercydiver a @martinka_rodriques.  Srdečne blahoželáme!

MojAndroid Instagram súťaž

Ďakujeme vám za priazeň a už teraz sa môžete tešiť na aktuálne technologické novinky aj na našom Instagrame a cez Stories už bude možné prekliknúť sa na článok cez “Swipe”. Táto funkcia je dostupná len pre profily, ktoré dosiahnu limit 10-tisíc fanúšikov.

Spustenie súťaže na Instagrame

pôvodný článok

Spúšťame novú instagramovú súťaž, v ktorej môžete vyhrať šikovný fitnes náramok Honor Band 5 a Xiaomi Mi Band 4. Jeden pre seba a jeden pre svojho kamaráta. Ak o ne máte záujem, tak neváhajte a zapojte sa!

Nejde o nič zložité. Stačí, ak ste followerom alebo sa stanete followerom nášho profilu mojandroid.sk na Instagrame, a v komentári pod súťažnou fotografiou označíte aj svojho kamaráta. Keďže súťažíme smart náramky Xiaomi Mi Band 4 a Honor Band 5, tak nám ešte v komentári napíšte, ako by ste sa s označeným kamarátom podelili.

Spojte príjemné s užitočným a sledujte náš profil. Nájdete tu aktuálne novinky zo svetovej smartfónovej scény, medzi prvými vždy uvidíte, čo testujeme, v Insta Stories vždy nájdete krátke zábery zo svetových výstav, ktoré navštevujeme. Nechýbajú tu ani horúce informácie z tlačových konferencií a mnoho ďalšieho.

Podmienky súťaže:

Súťaž prebieha na instagramovom profile mojandroid.sk, v na to určenom príspevku.

1. Označ v komentári svojho kamoša
2. Napíš, ako by ste si výhru rozdelili
3. Daj follow na náš Instagram profil
4. Vyhrať môže len dvojica, z ktorej nás sledujú obaja

Súťaž potrvá do nedele, 5.4.2020. Výhercov následne vyhlásime v pondelok (6.4.2020) na našom instagramovom účte, kde sa dozviete všetko podstatné.

Zvýšte svoje šance!

Označiť môžeš aj viac kamarátov, čím sa do súťaže zapojíš viackrát a zvýšiš svoje šance na výhru. Avšak pozor V jednom komentári môže byť označený len jeden kamarát.

Náš tip
Honor Band 5 vs Xiaomi Mi Band 4: Súboj fitnes náramkov | Porovnanie

View this post on Instagram

🔥SÚŤAŽ🔥 o tieto dva skvelé smart náramky Xiaomi Mi Band 4 a Honor Band 5! . ✅Podmienky súťaže: 1. Označ v komentári svojho kamoša 2. Napíš, ako by ste si výhru rozdelili 3. Daj follow na náš Instagram profil 4. Vyhrať môže len dvojica, z ktorej nás sledujú obaja . 👉Súťaž trvá do nedele, 5.4.2020👈 Výhercov vyhlásime v pondelok (6.4.2020) na našom instagramovom účte. . ➡️TIP: Označiť môžeš aj viac kamarátov, čím sa do súťaže zapojíš viackrát a zvýšiš svoje šance na výhru. . Pozor‼️ V jednom komentári môže byť označený len jeden kamarát. . #sutaz#sutaze#sutazime#follow#mojandroidsk#xiaomi#ciaomimiband4#miband4#miband#smartwatch#naramok#smartnaramok#oled#honor#honorband#honorband5#band5#wristband#vyhraj#dajnamfollowavyhraj#

A post shared by MojAndroid.sk (@mojandroid.sk) on

 

7.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+