MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať šikovný fitnes náramok Honor Band 5. Ak oň máte záujem, neváhajte a zapojte sa aj vy. Stačí odpovedať na súťažnú otázku a náramok môže byť váš.

Honor Band 5: Kvalita za rozumnú cenu

Honor Band 5 ponúka všetko to, čo by mal mať poriadny fitnes náramok. Chýbať nesmie krokomer, senzor srdcového tepu či špecialita v podobe senzoru okysličenia krvi. Poteší aj pekný farebný displej, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom slnku. Navyše je dotykový.

honor band 5 titulka

Tešiť sa môžete aj na slušnú výdrž. Výrobca udáva až 15 dní, pri častom používaní sa môžete spoľahnúť na 8 – 10 dní bez nabíjačky.

Ako vyhrať nový fitnes náramok Honor Band 5?

Princíp je veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o fitnes náramok Honor Band 5. Odpoveď na súťažnú otázku nájdete napríklad v e-shope Tomtop, v našom teste alebo v našom podcaste.

honor band 5 dotykovy displej

Súťaž trvá od dnes, 22.10. do nedele, 27.10.2019 do polnoci. Po ukončení súťaže vyžrebujeme zo všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu.

Súťaž o HONOR Band 5 je ukončená

Pokiaľ sa vám súťažný formulár nezobrazuje, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže:
  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s e-shopom TomTop.com
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na jednu súťažnú otázku a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte HONOR Band 5“ v rámci článku „Vyhrajte fitness náramok HONOR Band 5 za jednu správnu odpoveď“
  3. Súťaž začína 22. 10. 2019 a končí 27. 10. 2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – náramok HONOR band 5
  5. Výherca bude vyžrebovaný do 31. 10. 2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
22.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+