MojAndroid

➡️ Svoje otázky posielajte už teraz ⬅️

 

Samsung len nedávno predstavil horúce novinky v strednej triede – Galaxy A52, A52 5G a A72. Tieto modely majú ambície stať sa populárnymi. Podobne ako minuloročné modely, ktorých sa na Slovensku a v Českej republike predalo 1,2 milióna kusov.

Samsung Galaxy A72 fotoaparat
Samsung Galaxy A72 a jeho fotoaparát | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Novinky prinášajú niektoré vlastnosti vlajkových lodí do strednej triedy. Ide napríklad o vodoodolnosť, stereo reproduktory, kvalitné fotoaparáty s optickou stabilizáciou obrazu a v prípade Galaxy A72 a teleobjektív s trojnásobným optickým priblížením.

Pýtajte sa a vyhrajte

Okrem toho, že vám naživo odpovieme na vaše otázky, budete zaradení do žrebovania o slúchadlá Samsung Galaxy Buds+, ktoré do súťaže venuje spoločnosť Samsung. Ak chcete tieto slúchadlá vyhrať, musíte položiť otázku na tomto odkaze. Výhercu vyžrebujeme spomedzi tých, ktorí sa opýtali cez sli.do.

Samsung Galaxy Buds+
Samsung Galaxy Buds+ | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Nemali by ste prehliadnuť:

SmartTalk bude vysielaný naživo na našom Facebooku a Instagrame vo štvrtok, 25. marca o 18:00 hod. Trvať bude približne hodinu. Ak máte nejaké otázky ohľadom týchto nových zariadení, môžete sa opýtať prostredníctvom sli.do už teraz alebo počas živého vysielania.

V živom vysielaní uvidíte Michala z portálu MojAndroid.sk, rozprávať sa bude s Marekom zo Samsungu, ktorý sa bude snažiť odpovedať na všetky vaše otázky. Tešíme sa na vás!

24.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+