MojAndroid

S novým rokom bola vydaná nová bezpečnostná záplata, ktorá pripadá k 5. januáru 2023. Samsung už stihol aktualizovať hneď niekoľko smartfónov. Je medzi aktualizovanými modelmi aj ten váš?

Samsung aktualizoval viacero zariadení

Januárová bezpečnostná aktualizácia bola spoločnosťou Samsung vypustená ešte skôr v tomto týždni. Dostať by ju už mali majitelia týchto mobilných telefónov a modelových radov:

  • Samsung Galaxy A10
  • Samsung Galaxy A73
  • Samsung Galaxy Note 10
  • Samsung Galaxy S21
  • Samsung Galaxy Z Flip
  • Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22 aktualizacia
Aktualizácia pre Samsung Galaxy S22 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Aktualizácia pre aktuálnu vlajkovú sériu Samsung Galaxy S22 bola spustená len nedávno. Januárová bezpečnostná záplata opravuje desiatky kritických bezpečnostných chýb a preto sa jej inštalácia dôrazne odporúča. Update je momentálne hlásený používateľmi zo Spojených štátov amerických, no určite sa onedlho dostane aj do krajín Európy.

Aktualizácie u konkurencie

Výrobca OPPO zverejnil plán aktualizácií na Android 13 spolu s grafickým rozhraním ColorOS 13. Realme aktualizuje na najnovší operačný systém Android 13 niekoľko modelov. Poznáme listinu Xiaomi zariadení, ktoré už neodstanú aktualizáciu na MIUI 14. Nachádza sa medzi nimi aj to vaše? Na Nothing Phone (1) konečne príde Android 13. Na záver spomenieme, že poznáme zoznam Motorola smartfónov, ktorých majitelia sa môžu tešiť na príchod veľkej softvérovej aktualizácie.

Náš tip
Android Auto s novým dizajnom má už byť k dispozícii pre všetkých

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+