MojAndroid

Najnovší Android 13 využívajú niektorí používatelia na svojich smartfónoch už pár týždňov, stále sa však nájdu výrobcovia, ktorí ešte oficiálnu aktualizáciu nepredstavili. Jedným z nich je aj Motorola. Používatelia tejto značky sa však nemusia obávať, pretože na oficiálnom fóre sa objavili informácie, ktoré aktualizáciu na najnovší operačný systém v najbližšom čase potvrdili. Okrem toho bol zverejnený aj zoznam, pre ktoré zariadenia bude Android 13 k dispozícii.

Aktualizácie dostupné začiatkom roka 2023

Na viacero dotazov od používateľov ohľadom dostupnosti najnovšieho operačného systému pre zariadenia značky Motorola reagovala zákaznícka podpora jedinou rozsiahlou odpoveďou. V nej potvrdili, že najnovší operačný systém bude k dispozícii začiatkom roka 2023, všetky vybrané modely však budú aktualizované až po príslušnom testovaní a následnom schválení operačného systému.

Motorola edge 30 pro displej
Motorola edge 30 pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vývojári značky Motorola si uvedomujú, aké sú aktualizácie pre jej používateľov dôležité. Chcú preto zabezpečiť, aby boli na zariadeniach najnovšie technológie a používatelia tak mali najlepší zážitok z ich používania.

Android 13: zariadenia, ktoré dostanú najnovší operačný systém

Prvý predbežný zoznam zariadení sme priniesli nedávno a už teraz je jasné, že do toho aktuálneho pribudlo odvtedy pár nových telefónov. Nevylučujeme preto, že ešte niektoré zariadenia pribudnú aj v budúcnosti.

Náš tip
Xiaomi Buds 4: Štýlové Bluetooth slúchadlá s kvalitným zvukom a ANC

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+