MojAndroid

Na internete sa už určitý čas objavujú správy ohľadom skladacieho smartfónu “Samsung Galaxy Fold Lite” a podobne. Mnohí snívajú o nejakom telefóne, ktorý by mal konštrukciu ako Samsung Galaxy Z Fold3 5G no zároveň podstatne príjemnejšiu cenu. Niečoho takého sa podľa webu SamMobile údajne možno aj koniec koncov dočkáme.

Skladací Samsung zo série Galaxy A? To znie lákavo!

Samsung by mohol plánovať prípravu skladacieho modelu zo série Galaxy A. Skladací smartfón strednej triedy by mohol byť predstavený však najskôr až v roku 2025, prípadne na konci roka 2024. Aktuálne nie sú dostupné žiadne informácie ohľadom výbavy, čo je samozrejme celkom logické. Za tú dobu sa vyvinú nové súčiastky pre mobilné telefóny.

Samsung Galaxy Z Flip3
Samsung Galaxy Z Flip3 5G | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Očakávali by sme zariadenie s cenou, ktorá neprekračuje hranicu 700 eur. Spomenieme, že oficiálna cena za Samsung Galaxy Z Flip3 5G už teraz bola zaujímavejších 999 eur, čo znamená, že v o čosi vzdialenejšej budúcnosti sa možno dočkáme “skladačky”, ktorá dokáže atakovať spomínanú cenovú hranicu.

Mali by ste záujem o skladací smartfón s parametrami strednej triedy a príjemnejšou cenou?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Náš tip
Samsung Galaxy A52 dostáva novú aktualizáciu

7.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+