MojAndroid

Zástupca Samsungu pre kórejské médiá potvrdil, že najnovšiu vlajkovú loď Galaxy S6, predstaví spoločnosť už 2. marca na výstave MWC v Barcelone. Na internete sa v posledných mesiacoch diskutuje o tom, ako by mohla vyzerať. Objavili sa rôzne nepotvrdené správy, ktoré sa v prípade typu použitej konštrukcie rozchádzali. Raz sme počuli o smartfóne celom vyrobenom z kovu a nedávno aj o kombinácii kovu a skla. Zdá sa však, že Samsung experimentoval s viacerými prototypmi a ešte sa má len rozhodnúť, ktorý bude ten finálny. Takže to, ako bude vyzerať nový Samsung Galaxy S6 sa pravdepodobne dozvieme až na poslednú chvíľu.

Tieto správy idú ruka v ruke s informáciami, ktoré sa dostali na verejnosť v prechádzajúcom období. Zdá sa, že juhokórejská spoločnosť zisťuje reakcie publika na rôzne typy konštrukcie. Najnovšie správy tiež potvrdzujú existenciu verzie Galaxy S6 Edge, pri nej sa však Samsung ešte stále nerozhodol, či ju na podujatí 2. marca predstaví. Otázne je tiež to, ktorý procesor si Samsung vyberie. Qualcomm ma pri Snapdragone 810 údajne problémy s prehrievaním, a tak je možné, že nový Samsung Galaxy S6 bude poháňať len procesor z vlastnej dielne. Každopádne, teraz už vieme, že MWC bude miestom, kde svoju vlajkovú loď predstavia HTC aj Samsung, takže sa máme skutočne na čo tešiť.

Zdroj: gsmarena

21.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

13 odpovedí na “Samsung potvrdil dátum predstavenia Galaxy S6”

  1. Samsungy majú najzalagovanejší OS. Bratova a kamarátkina S2 lagy uz sa ani nedá volať, moje 3 známe majú S3 a je to detto + odolnosť konštrukcie je na absolútnej 0.

    Ďalej na spolužiačkinej S4 lagujú úplne všetky hry.
    Spolužiakova S5 hrdzavie a taktiež sa začína sťažovať na lagy.

    Samsung je veľmi dobrý výrobca bielej techniky,televízorov a mal by pri tom aj ostať.

    • Lagy? Hrdza? Ach bože.
      Mám už druhú S4 ( prvá i-9505 a teraz i-9506 ) a zvláštne je, že v mojich rukách nelagujú, hry idú plynulo a taktiež všetko potrebné bez oneskorenia. Samozrejme, keď sa posnažite každý telefon dostanete do lagu.

      Priateľka ma S2 plus a nelaguje, neseká, sem tam je menšie oneskorenie pri hardcore používaní, ale inak bez problémov. A to ten telefón je používaný skoro 2 roky.

      Problém nie je vo väčšine prípadov v telefónoch, ale v užívateľoch. 1500 aplikácií stiahnutých a polovica z nich spustených na pozadí, po dlhšej dobe zahltena cache, atď. atď. Žiaľ Android nie je taký jednoduchý ako ios a potrebuje aj trocha údržby rovnako ako váš Windows na PC.

      A na záver hrdzavenie? A ako,keď je z plastu?
      Prepáčte, ale vyzeráte byť „antisamsungáč“.

      • Vo veľa prípadoch sekania a mrznutia môže SD karta (väčšinou Kingstone). Buď odchádza, alebo ľudia kúpia to najlacnejšie a najpomalšie na trhu. Ako kamarád keď povedal, že to je len telefón a nepotrebuje rýchlu kartu. A nakoniec užívateľ ktorý si tam nainštaluje X aplikácii a ani nevie na čo ich tam má. Švagor má Xperiu a nemá ani google účet a nepotrebuje ani nič aktualizovať, lebo čítal na fórach, že sú s tým problémy. Tak má zabrzdený telefón a nevadí mu to. Veď keď skončí viazanosť kúpim nový, ale nie sony lebo sú zabrzdené. Takže za všetko môže telefón. :-)

    • „bratova“, „kamaratkina“, „zname“, „spoziackina“, „spoziakova“, – jedna baba povedala :)
      ocividne vlastnu skusenost nemas a nevies o com hovoris, mal som S2 az S5 a ziadny problem s lagovanim nikdy nebol

Pridaj komentár

+