MojAndroid

Manažér beta verzií v Južnej Kórei potvrdil portálu Tizenhelp existenciu beta verzie One UI 3.0 s Androidom 11. Zariadenia rady S20 si ju budú môcť už čoskoro vyskúšať, konkrétne Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra. Zatiaľ však nepadla zmienke o nedávno predstavenom modeli S20 FE.

Beta verziu už majú k dispozícii vývojári aplikácií, takže to znamená, že čoskoro bude k dispozícii pre verejnosť. Táto správa pochádza z Južnej Kórei, ale myslíme si, že nebude dlho trvať a beta verzia bude dostupná aj u nás. Ak by sme si mali tipnúť, tak by to mohlo byť tak o mesiac.

One UI 3.0 v beta verzii pre zariadenia rady S20 už čoskoro

Ak sa chcete zapojiť do beta programu, mali by ste sa najprv zaregistrovať do aplikácie Samsung Member. Následne, keď nastane čas beta verzie pre váš smartfón, obdržíte link na stiahnutie práve v tejto aplikácii.

Samsung Member by sa štandardne mala nachádzať v každom smartfóne značky Samsung. Neskôr tam získate všetky informácie, ktoré vás prevedú inštaláciou beta verzie. Podobne to prebiehalo pred rokom pri One UI 2.0 a zariadeniach radu S10.

Zariadenia rady S20 dostanú beta verziu One UI 3.0
Zariadenia rady S20 dostanú už čoskoro beta verziu One UI 3.0

Po zariadeniach rady S20 príde na rad zariadenia rady Note 20. V najnovšej verzii nadstavby One UI 3.0 s Androidom 11 sa objavia vylepšenia, ako napríklad lepšie ovládanie gestami, vylepšené nástroje predpovede používateľských zvyklostí, vylepšenia bezpečnosti a súkromia.

Používatelia sa taktiež môžu tešiť na zabudované nahrávanie obrazovky, ovládacie prvky inteligentnej domácnosti, nové karty konverzácií a lepšiu detekciu 5G sietí. Samsung doručí ešte pár iných vylepšení svojich aplikácií.

Náš tip
Toto je zoznam noviniek v nadstavbe Samsung One UI 3.0
8.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+