MojAndroid

S novinkami radu Galaxy S10 priniesol Samsung aj úplne novú nadstavbu s názvom One UI. Tá nepochybne patrí medzi najviac vydarené a je tak zrejmé, že sa výrobca novou verziou pokúsi nadviazať na jej úspech. Kľúčom k nemu by malo byť prinesenie noviniek z Androidu Q. Ktoré všetky to teda budú?

Digitálna rovnováha a Focus Mode

GSMArena hovorí o Digitálnej rovnováhe (Digital Wellbeing), ktorá nie je pre tých, čo sledujú novinky v Androide žiadnou novinkou. Táto užitočná funkcia sa objavila už v Androide 9.0 Pie. Pomáha používateľovi regulovať čas strávený so smartfónom, prípadne ho robiť čo najviac užitočným.

one ui 2 1
Medzi novinky nadstavby One UI 2.1 bude určite patriť Digitálne pohodlie

Hoci teda nejde o nič nové, Samsung túto funkciu nezahrnul do aktualizácie pre staršie modely Samsung. To by sa malo zmeniť práve s príchodom One UI 2.1. K tomu patrí aj Focus Mode, ktorý vám pomôže tráviť čas na mobile zmysluplne.

Pravdepodobne až budúci rok

Tohto roku Samsung predstavil novú nadstavbu One UI vo vlajkových lodiach Galaxy S10. Preto je dosť veľká šanca, že verziu One UI 2.1 uvidíme až spolu s modelom Galaxy S11. Oficiálne totiž ešte nebol do fungovania uvedený ani Android Q. Práve na ňom stavia nová nadstavba, takže bez neho sa jej tak skoro nedočkáme. Tešíte sa na novú nadstavbu One UI 2.1? Páčila sa vám je prvá verzia? Napíšte nám o tom do diskusie pod článkom.

Náš tip
Ktorá je najlepšia používateľská nadstavba? | ANKETA

23.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+