MojAndroid

Kolotoč aktualizácií pokračuje a Samsung je už tradične najaktívnejší. Množstvo smartfónov a tabletov má prisľúbený Android 14, výrobca sa snaží ponúknuť najnovší systém čo najrýchlejšie. Aktualizované už boli nielen najnovšie vlajkové lode smartfónov, ale aj staršie, stredná trieda a skladacie modely. Na rad prišli aj tablety.

Samsung Galaxy Tab S9
Samsung Galaxy Tab S9

Najskôr dostala aktualizáciu najnovšia séria Galaxy Tab S9 a teraz prichádza najnovší systém aj na minuloročné modely. Séria Samsung Galaxy Tab S8 v týchto dňoch dostáva Android 14 a nadstavbu One UI 6, informoval portál Sammobile. Aktualizácia by mala byť dostupná pre všetky modely zo série.

Tablety prišli na trh vo februári minulého roka s operačným systémom Android 12 a toto je ich druhá veľká aktualizácia. Dostať by mali ešte dve ďalšie. Okrem najnovšieho systému dostávajú aj októbrovú bezpečnostnú záplatu.

Aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
Posledná príležitosť využiť Black Friday: Tieto smartfóny sú v zľavách, ktoré sa neodmietajú!
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+