MojAndroid

To, že zariadenia Samsungu patria medzi najlepšie fotomobily súčasnosti už vie každý. Donedávna však Samsung z trónu zosadil Sony s Xperiou Z5, ktorá získala v testoch portálu DxOMark viac bodov ako Samsung Galaxy S6 edge. Hoci bodové ohodnotenie činilo rozdiel len jedného bodu, teraz si spoločnosť napravila svoje renomé. Novší model Samsung Galaxy S6 edge+ totižto v testoch dosiahol rovnaké bodové ohodnotenie ako Xperia Z5, a to rovných 87 bodov. DXoMark si pri väčšom modeli edge+ pochvaľuje najmä výborné expozície pri všetkých svetelných podmienkach, ako aj výborné vyváženie bielej a podanie farieb.

Náš tip
Takto fotí Samsung Galaxy S6 edge+ v rukách profesionálneho fotografa

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S6 Edge+: Gigant s kórejskými koreňmi

Medzi hlavné plusy tohto smartfónu patrí tiež úroveň zachovaných detailov v jasnom svetle, ale aj pri zhoršných svetelných podmienkach. Výborný je aj výkon blesku a rýchlosť zaostrovania. Ide o jeden z najlepších fotomobilov na trhu, vhodný nielen na fotografovanie, ale aj natáčanie videa, čím Samsung v tejto oblasti opäť potvrdzuje svoju dominanciu. Pri kúpe Samsungu Galaxy S6 alebo S6 edge+ si teda môžete byť istí tým, že na fotenie mobilom sú tými najvhodnejšími kandidátmi.

galaxy-s6-edge-plus-camera-performance

Zdroj: sammobile

 

29.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+