MojAndroid

Fotenie s novým Samsungom Galaxy S6 edge+ si vyskúšal aj profesionálny fotograf z  Austrálie. Peter Lik novinku poriadne otestoval a s pomocou 16 Mpix fotoaparátu sa mu podarilo vytvoriť skutočne parádne zábery. Lik pritom patrí k fotografom, ktorého diela sa vo svete predávajú najviac. Výber tohto telefónu nie je náhodný. Podľa viacerých testov sú fotoaparáty v nových zariadeniach Galaxy S6 série najlepšie, a to aj podľa profesionálneho portálu DxOMark, či viacerých našich testov. Samozrejme, podobné zábery by sa s trochou skúsenosti dali vytvoriť aj s inými dnes dostupnými smartfónmi. Posúďte sami, či sú fotografie hodné skutočného profesionála a ak si myslíte, že svojim mobilom viete fotiť aj vy, tak nám svoje výtvory nezabudnite ukázať na webe fotomania.mojandroid.sk :)

 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_10 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_9 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_8 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_7 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_6 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_5 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_4 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_3 PeterLik_GalaxyS6edgePlus_Main_2

Zdroj: samsungtomorow

14.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+