MojAndroid

Samsung patrí medzi výrobcov, ktorí sa o svoje smarfóny starajú príkladne. Ešte na konci októbra dostali jeho prvé modely aktualizáciu na Android 14 a nadstavbu One UI 6. Išlo o sériu Galaxy S23, ktorá bola vôbec prvou v portfóliu výrobcu.

Séria Samsung Galaxy S22 dostáva Android 14 a One UI 6

Teraz prichádza najnovší operačný systém spoločne s nadstavbou aj na minuloročné vlajkové lode, sériu Samsung Galaxy S22. O dostupnosti nás na našich sociálnych sieťach informovali naši čitatelia, ktorí si už aktualizáciu stiahli a nainštalovali. Už je teda na Slovensku a aktualizovať môžete aj vy.

Samsung Galaxy S22 displej
Samsung Galaxy S22

Ide o pomerne veľký update, ktorý si vyžaduje stiahnuť viac ako 3 GB dát. Preto vám odporúčame využiť Wi-Fi pripojenie, pokiaľ nemáte dostatočne veľký dátový balík u operátora. Tiež si nezabudnite zariadenie pred aktualizáciou dostatočne nabiť, minimálne na 50 percent.

Séria Galaxy S22 je tak druhou od Samsungu, ktorá prichádza s Androidom 14 a nadstavbou One UI 6. Tieto modely majú sľúbené až 4 veľké aktualizácie systému, na trh prišli s Androidom 12, takže toto je v poradí druhá. Dostanú však aj Android 15 a 16. Bezpečnostné aktualizácie budú potom dostávať ešte ďalší rok, takže ak vlastníte jeden z tejto trojice smartfónov o jeho aktuálnosť a bezpečnosť sa nemusíte vôbec obávať.

Teraz by mali s aktualizáciou nasledovať najnovšie skladacie smartfóny výrobcu. Ak už prišla aj k vám, nezabudnite nás o tom informovať.

Na Android 14 aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
Čo všetko dokážu novinky od Samsungu a ako vedia spolupracovať?
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+