MojAndroid

Samsung začal s vydávaním júlovej bezpečnostnej aplikácie pomerne skoro. Teraz tento update prichádza aj na minuloročného zabijaka vlajkových lodí, Samsung Galaxy S20 FE. O skutočnosti informuje webový portál SamMobile. Tento model by mal mimochodom dostať nástupcu ešte v priebehu tohto roka.

Náš tip
Google Pixel 6 možno dostane až 5-ročnú podporu Android aktualizácií

Samsung Galaxy S20 FE pokračuje v trende júlových aktualizácií

Vlajkové trio série Galaxy S20 update obdržalo už v minulom týždni. V našom regióne sa však stále môžu nájsť takí, čo aktualizáciu doposiaľ nezískali. Update pre zariadenie Samsung Galaxy S20 FE prináša samozrejme vylepšenie bezpečnosti, ktoré opravuje veľmi veľké množstvo chýb a iných nezrovnalostí v systéme. Niektoré z nich dokonca ovplyvňovali aj funkciu technológie Bluetooth. Na LTE variant sa blíži nový firmvér s označením G780FXXU4CUG1.

Samsung Galaxy S20 FE
Redakcia

Je známe, že okrem opráv chýb by mala nová verzia priniesť aj niečo navyše, no nemáme k dispozícii žiadnu snímku obrazovky so zoznamom zmien, aby sme vedeli, o čo v skutočnosti ide.

Myslíme si však, že changelog ostane rovnaký, ako v prípade originálnej, vlajkovej série Galaxy S20. Update sa má šíriť z Ruska a pomaly sa dostáva aj do ostatných krajín.

Samsung Galaxy S20 FE
Foto: Redakcia

5G model by sa mohol pridať už o pár dní až týždňov. Pre nás, Slovákov, to znamená, že ešte si pár dní počkáme, kým nám vyskočí notifikácie o dostupnosti novej aktualizácie. Jej dostupnosť môžete skontrolovať aj v nastaveniach smartfónu, konkrétnejšie v sekcii softvérových updatov.

Pokiaľ ide konkurenciu, činí sa samozrejme Samsung, ale aj napríklad Xiaomi, ktoré sa nedávno pozrelo na svoj lacný model značky Redmi. Huawei P20 Lite taktiež príjemne prekvapil dostupnosťou softvérovej aktualizácie.

Samsung Galaxy S20 FE


Náš tip
Google čelí ďalšej žalobe kvôli obchodu Google Play
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+