MojAndroid

Spoločnosť Huawei pokračuje v aktualizovaní svojich zariadení na májovú bezpečnostnú záplatu. V poslednej fáze dostáva aktualizáciu aj model strednej triedy Huawei P20 Lite, ktorý momentálne beží na nadstavbe EMUI 9.1. O novinke informoval portál Huawei Central.

Najnovšia verzia nadstavby nesie verziu 9.1.0.381 (C432E7R1P7) a podľa spoločnosti Huawei sa v najbližších dňoch dostane k používateľom v Európe. Samotná aktualizácia má veľkosť 211 MB a podľa zoznamu zmien neprináša žiadne iné vylepšenia.

Zoznam zmien

  • Zabezpečenie: Prináša bezpečnostnú záplatu z mája 2021
  • Podrobnosti: Táto záplata opravuje rôzne chyby zabezpečenia, vrátane 3 kritických, 10 vysoko závažných a 4 stredne závažných chýb.

O dostupnosti aktualizácie budete informovaní push upozornením alebo ju môžete skontrolovať manuálne v nastaveniach v systému v časti Systém a Aktualizácia systému.

Huawei P20 Lite
Foto: Redakcia

Huawei P20 Lite bol vydaný v roku 2018 a poháňa ho procesor Kirin 659. Svojho času patril k jedným z najpopulárnejších modelov strednej triedy.

Ako aktualizuje konkurencia?

V aktualizovaní opäť dominuje spoločnosť Samsung. Nedávno stihla aktualizovať smartfóny zo série Galaxy S10 a modely Galaxy A52 a Galaxy S21 Ultra. Spoločnosť Xiaomi zas vo veľkom aktualizuje svoje zariadenia na MIUI 12.5. Novú verziu nadstavby dostali modely Xiaomi Mi 8, Redmi Note 8 Pro a Poco F2 Pro.

Náš tip
Huawei bude aktualizovať všetky Honor modely predstavené pred 1. aprílom 2021
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+