MojAndroid

Vlajková loď Samsung Galaxy S10+ dostáva v týchto chvíľach update, ktorý prináša viacero zaujímavých vylepšení. Okrem marcového bezpečnostného balíčka od Google je to aj zlepšenie funkcie Wireless PowerShare či zlepšenie funkcií fotoaparátu.

Aktualizácia dorazila aj na náš redakčný model a popis noviniek, ktoré prináša, vidíte priamo v screenshote. Nevieme preto presne potvrdiť, nakoľko lepšie bude fungovať funkcia reverzného bezdrôtového nabíjania, no každé vylepšenie v tomto smere je určite vítané. Rovnako tak poznámka “stabilita aplikácie Fotoaparát bola vylepšená” zrejme neznamená zlepšenie výsledných fotografií. Okrem toho so stabilitou fotoaparátu sme na S10+ problém zatiaľ nemali, no ak sa takí používatelia našli, tento update by ich mal potešiť.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+