MojAndroid

Vlajková loď Samsung Galaxy S10+ dostáva v týchto chvíľach update, ktorý prináša viacero zaujímavých vylepšení. Okrem marcového bezpečnostného balíčka od Google je to aj zlepšenie funkcie Wireless PowerShare či zlepšenie funkcií fotoaparátu.

Aktualizácia dorazila aj na náš redakčný model a popis noviniek, ktoré prináša, vidíte priamo v screenshote. Nevieme preto presne potvrdiť, nakoľko lepšie bude fungovať funkcia reverzného bezdrôtového nabíjania, no každé vylepšenie v tomto smere je určite vítané. Rovnako tak poznámka “stabilita aplikácie Fotoaparát bola vylepšená” zrejme neznamená zlepšenie výsledných fotografií. Okrem toho so stabilitou fotoaparátu sme na S10+ problém zatiaľ nemali, no ak sa takí používatelia našli, tento update by ich mal potešiť.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.4.2019
 • Paťo

  Dostal som v sobotu rano na S10+ z Orange a podla mna sa zlepsila bateria :-)

  • cfc

   ja mam zase pocit ze fingerprint senzor. uz som ho chcel otrieskat o zem asi 20x ale po update mam pocit ze je to lepsie. A to mam jeden prst 3x naskenovaný…

   • cardi

    Nikde jsem nečetl že by byli problémy ale opět se někdo našel :D hochu to je rukama že jsi matlak za to ti nikdy nemůže :D

    • cfc

     nikde si necital? v kazdej druhej recenzii.. asi citas len PR spravy v SK/CZ internete, pozri si zahranicne recenzie, v kazdej druhej kritizujú senzor a odporúčajú si naskenovat jeden prst viackrát.

     • cardi

      rukama

 • cfc

  btw, prečo v clanku píšete S10+ dostáva? podla mojich info celá rodina S10 tento update dostáva.. nie len S10+

 • cfc

  btw preco pisete ze S10+ dostáva……….? podla mojich info a logiky, dostáva update celá rodina S10, nie len model S10+

+