MojAndroid

Predstavenie nových tabletofónov Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge Plus z dielne juhokórejského výrobcu Samsung je už skutočne za rohom. Množstvo uniknutých informácií sa prirodzene kopí, a tak Samsungu ani nezostáva veľa prekvapení, ktorými by nás mohol zajtra ohúriť. Vďaka známemu zdroju dohadov a uniknutých informácií @evleaks máme teraz k dispozícii aj údaj o kapacite batérie v pripravovaných tabletofónoch.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge Plus na ďalších fotografiách aj s balením

galaxy-note-5

Predchádzajúce informácie naznačovali, že zatiaľ, čo model S6 Edge Plus ponúkne batériu s kapacitou 3000 mAh, model Galaxy Note 5 by mal ponúknuť oveľa väčšiu batériu s kapacitou 4100 mAh. @evleaks však všetko uviedol na pravú mieru a potvrdil, že S6 Edge Plus skutočne ponúkne 3000 mAh batériu, no rovnaký akumulátor nájdeme aj v tabletofóne Galaxy Note 5. Táto batéria by mala postačovať na 21 hodín telefonovania a 336 hodín výdrže v pohotovostnom režime. Hoci @evleaks patrí medzi skutočne spoľahlivé zdroje informácií a do predstavenia nových smartfónov od Samsungu nezostáva veľa času, stále je tu šanca, že nové informácie nie sú pravdivé. Samsung svoje nové smartfóny predstaví už zajtra, a tak si na potvrdenie, resp. vyvrátenie týchto informácií skutočne nepočkáme veľmi dlho.

Zdroj: @evleaks via PhoneArena

12.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+