MojAndroid

Držať v tajnosti informácie o pripravovaných smartfónoch nie je pre výrobcov veľmi jednoduché, hlavne pri tak vysokom záujme spotrebiteľov o najnovšie správy z oblasti mobilných zariadení. V posledných dňoch sa o najväčšiu mediálnu pozornosť zaslúžili dve novinky z dielne Samsungu a to Galaxy Note 5 a Galaxy S6 Edge Plus, ktoré majú byť predstavené 13. augusta v New Yorku. Najnovšie sa objavili detailné fotografie oboch zariadení, spolu s balením.

O fotografie a krátky popis zariadenia môžeme poďakovať nemenovanému maloobchodnému zástupcovi, ktorý na sieti reddit vystupuje pod prezývkou joelrtaveras. Podľa neho je pero smartfónu vybavené vysúvacím mechanizmom, ktorý bude potrebné najskôr stlačiť a až potom sa vysunie časť pera pre vytiahnutie. Spomenutá bola aj vstavaná vnútorná pamäť, bez možnosti rozšírenia o microSD slot, čo rozhodne nepoteší mnohých fanúšikov. V základe pritom dostanete 32 GB priestoru, čo nie je pre tabletofón až tak veľa.

Čo sa týka hardvérovej výbavy, balenie zariadenia prezradilo prítomnosť 64-bitového čipu s ôsmimi jadrami, 4GB pamäte RAM, 16 MP fotoaparát s optickou stabilizáciou, podporu bezdrôtového nabíjania a 5,7-palcový Quad HD displej.

Zdroj: androidheadlines

10.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+