MojAndroid

Najnovšia aktualizácia prináša vítanú a vyhľadávanú funkciu – možnosť ovládania hudby priamo prostredníctvom smart náramku, informuje Sammobile. Konkurencia (napríklad podstatne lacnejší Xiaomi Mi Band 4) túto možnosť má, Galaxy Fit ju doteraz nemal. S novou aktualizáciou ju konečne dostáva.

  • Softvérová aktualizácia nesie označenie R370XXU0ASK1

Okrem možnosti ovládania hudobného prehrávača smartfónu prichádzajú aj nové ciferníky. Zameriavajú sa hlavne na zobrazovanie užitočných informácií, ako napríklad srdcový tep, počet prejdených krokov či počasie.

Samsung Galaxy Fit displej cifernik

Aktualizáciu stiahnete prostredníctvom aplikácie Galaxy Wearable vo vašom smartfóne. Nezabudnite si najskôr aktualizovať plugin Galaxy Fit.

Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma

Samsung Galaxy Fit dostáva svoju prvú softvérovú aktualizáciu

4.7.2019

Samsung Galaxy Fit je zaujímavý fitnes náramok so slušnou výdržou, pekným displejom a nízkou hmotnosťou. Ide o drahšiu verziu obľúbeného Galaxy Fit e, ktorý si získal mnohých zákazníkov, hlavne vďaka príjemnej cene.

Aktualizácia pre Galaxy Fit sa šíri OTA, takže nemusíte nič sťahovať manuálne. Hodinky (smartfón) vás na ňu automaticky upozornia. Aktualizácia je veľká 20,72 MB a ako prví ju dostávajú používatelia vo Francúzsku. V najbližších dňoch by sa mala dostať aj k nám.

Aktualizácia sľubuje zlepšenia stability a tiež vylepšenia nabíjania. O aké konkrétne vylepšenia ide, nevieme. Ďalšou, tentokrát vítanou novinkou je tlačidlo merania srdcového tepu, ktoré sa zobrazuje na widgete, ktorý o tepe informuje. Tep si tak budete vedieť odmerať po kliknutí naň a nebudete odkázaní len na automatické meranie.

Náš tip
Samsung spúšťa predaj lacného smart náramku Galaxy Fit e na Slovensku
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.11.2019
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+