MojAndroid

Niet pochýb o tom, že slúchadlá značky Samsung patria k tým vskutku podarenejším produktom tejto spoločnosti. Ich cena síce nie je najnižšia, no za to ponúknu skutočne skvelý zvuk a šikovné funkcie, v porovnaní s konkurenciou. Keď už je reč o šikovnosti, za zmienku stojí nová aktualizácia, ktorá vlastnosť slúchadiel Samsung Galaxy Buds Pro iba zdôrazňuje. O jej oficiálnej dostupnosti informuje webový portál Phone Arena.

Náš tip
Veľký pozor na internetové podvody. Takto sa vás útočníci snažia oklamať

Samsung Galaxy Buds Pro dostávajú aktualizáciu, ktorá prinesie šikovné funkcie

Aj napriek tomu, že bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Galaxy Buds Pro z dielne juhokórejského giganta Samusng je možné považovať za jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel, ktoré si môžete zaobstarať, neznamená to, že sú priam perfektné.

Samsung Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro | Foto: Redakcia

Donedávna im totiž chýbala funkcia, ktorou sa vyznačujú aj lacnejší súrodenci. Aktualizácia je však už na mieste a prináša možnosť zníženia hlasitosti po dvojitom poklepaní po hornej dotykovej časti ľavého slúchadla. Naopak, pokiaľ budete chcieť hlasitosť o niečo navýšiť, stačí spraviť to isté, ale na pravom slúchadle.

Kúpiť Samsung Galaxy Buds Pro

Pridané boli aj ďalšie drobné zlepšenia, ktoré taktiež potešia

Okrem spomínaných prídavných vymožeností, najnovší update ešte používateľovi umožňuje nastaviť si voliteľnú akciu po dvojitom alebo trojitom kliknutí na dotykovej ploche. Okrem toho sa používatelia obľúbených slúchadiel Galaxy Buds Pro môžu tešiť i na vylepšené aktívne potláčanie okolitých ruchov, alebo skrátene ANC (Active Noise Cancellation). Aktualizácia sa už začala šíriť v domovskej krajine Samsungu, no je možné ju onedlho očakávať aj v našom regióne.

Samsung Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro | Foto: Redakcia

Pokiaľ ste vlastníkom bezdrôtových slúchadiel Samsung Galaxy Buds Pro, dajte nám vedieť, či ste túto konkrétnu aktualizáciu dostali aj vy. Ak áno, fungujú vám všetky spomínané novinky? Informujte nás o tom v komentároch pod článkom.

Náš tip
Xiaomi chystá smartfón s 200 MP fotoaparátom
26.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+