MojAndroid

Samsung Galaxy Buds Pro, ktoré boli predstavené minulý mesiac, sú považované za najlepšie Bluetooth slúchadlá roku 2021. Tento týždeň dostávajú aktualizáciu, ktorá vylepší aktívne potláčanie okolitého hluku (ANC), informuje portál Sammobile.

Slúchadlá aktualizuje na verziu firmvéru R190XXU0AUB3 a okrem vylepšeného aktívneho potlačenia hluku prináša aj vylepšený režim okolitých zvukov a taktiež zlepšuje stabilitu slúchadiel. Optimalizoval sa aj systém, ktoré slúchadlá využívajú, keď používateľ využíva len jedno slúchadlo.

Aktualizácia má veľkosť 2,2 MB a je možné si ju stiahnuť pomocou aplikácie Galaxy Wearable. V aplikácií sa po pripojení zobrazia slúchadlá a dole vyberiete možnosť Aktualizácia softvéru slúchadiel. Potom už len klepnete na možnosť Stiahnuť a nainštalovať.

Samsung Galaxy Buds Pro druhá aktualizácia - zoznam zmien
Prehľad novej aktualizácie | Zdroj: SamMobile.com

Slúchadlá podobnú aktualizáciu dostali aj minulý mesiac. Tá aktualizovala slúchadlá na verziu firmvéru R190XXU0AUA5 a taktiež vylepšila aktívne potláčanie hluku. Avšak chýbala jej optimalizácia pri použití jedného slúchadla, ktorú priniesla tohto týždňová aktualizácia.

 

Ako sú na tom Galaxy Buds Pro v porovnaní s konkurenciou?

Buds Pro nie sú jediné Bluetooth slúchadlá na trhu, ktoré sa považujú za najlepšie vo svojej kategórií. Silno im konkurujú slúchadlá Sony WF-1000XM3, ktoré okrem iného majú skvelé aktívne potláčanie hluku a nadštandardnú výdrž. Konkurujú im aj obľúbené Airpods Pro, ktoré si zas dobre rozumejú s Apple smartfónmi.

Náš tip
Samsung chystá dve novinky so skladacím displejom. Čo prinesú?
10.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+