MojAndroid

Minulý týždeň spoločnosť Samsung popri sérii Galaxy S21 predstavila aj najnovší model bezdrôtových slúchadiel – Galaxy Buds Pro. Na ich majiteľov teraz čaká prvá aktualizácia ešte pred oficiálnym spustením predaja v niektorých krajinách, informuje portál SamMobile.

Nová aktualizácia pre Galaxy Buds Pro pomôže hlavne ľuďom so sluchovým postihnutím

Prvá softvérová aktualizácia pre Galaxy Buds Pro má verziu firmvéru R190XXU0AUA1, veľkosť 2,2 MB a prináša jednu novú funkciu a vylepšenia výkonu. Používatelia bezdrôtových slúchadiel si môžu odteraz nastaviť vyváženie zvuku medzi pravým a ľavým slúchadlom, čo môže byť prospešné pre ľudí so sluchovým postihnutím. Aktualizácia taktiež zlepšuje funkciu prebudenia hlasom Bixby. Vylepšená je tiež stabilitu a spoľahlivosť systému.

Samsung Galaxy Buds Pro - prvá aktualizácia - zoznam zmien

Galaxy Buds Pro ponúknu kvalitný zvuk, aktívne potláčanie okolitých zvukov a vodoodolnosť

Zdá sa, že touto aktualizáciou sa spoločnosť Samsung stará o to, aby budúci majitelia Galaxy Buds Pro z nich mali čo najlepší zážitok hneď pri prvom počúvaní. Galaxy Buds Pro sa u nás začnú predávať 29. januára a ich odporúčaná maloobchodná cena je stanovená na 229 €. Prinášajú aktívne potláčanie okolitých zvukov, 360-stupňový zvuk, herný režim, IPX7 vodoodolnosť či 28 hodinovú výdrž batérie. Samozrejme nesmie chýbať ani dotykové ovládanie, podpora Bluetooth 5.0 či bezdrôtové nabíjanie.

Náš tip
Samsung Galaxy Watch Active2 dostávajú podporu pre SmartTag

19.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+