MojAndroid

Japonská spoločnosť Sony má dlhoročné skúsenosti v oblasti audio techniky a začiatkom roka predstavila bluetooth slúchadlá Sony WH-1000XM3, ktoré majú pokročilú technológiu odhlučnenia okolia. Bohužiaľ, tieto slúchadlá neboli práve kompaktným modelom. Sony teraz prichádza s kompaktnými plne bezdrôtovými bluetooth slúchadlami Sony WF-1000XM3, ktoré sú vybavené rovnakou technológiou. Majú šancu uspieť v konkurencii Apple AirPods alebo Xiaomi AirDots?

Sony WF-1000XM3 sú klasickými plne bezdrôtovými špuntovými slúchadlami s nabíjacou krabičkou. O odhlučnenie okolia sa stará špeciálny procesor Sony QN1e HD.  Funkcia Quick Attention automatický prepne prehrávanie na ambient hudbu, ak deteguje interakciu s okolitým svetom.

Slúchadlá podporujú 24-bitový prenos zvuku, DAC, DSEE HX aj dotykové ovládanie. Výdrž na jednu nabitie je 6 hodín a pri vypnutej funkcii odhlučnenia okolia (ANC) až 8 hodín. Z pomocou nabíjacej krabičky môžete slúchadlá plne dobiť až 3x. Po 10 minútach nabíjania by ste mali získať 90 minút prehrávania hudby. Sony WF-1000XM3 pôjdu do predaja o mesiac v bielej a čiernej farbe za cenu 250 eur.

 

Náš tip
Ako fotí Sony Xperia 1? | FOTOmánia

 

7.7.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+