MojAndroid

Ako určite viete, juhokórejský gigant Samsung začal s vypúšťaním septembrovej aktualizácie pre viacero modelov. Dočká sa ho aj novší Samsung Galaxy A80, ale aj staršie smarfóny, ako rad Galaxy S8 či A8 (2017).

Aktualizácia pre štyri modely

V prípade Samsungu Galaxy A80 sa dočkáme aktualizácie, ktorá nesie firmvérové označenie A805FXXS2ASI2. Napriek tomu, že jej dostupnosť je hlásená používateľmi z Čile, Brazílie, Peru a z ďalších krajín juhoamerického kontinentu, onedlho sa určite dostane aj k nám.

Samsung Galaxy S8

Update pre Galaxy A5 (2017) sa potom šíri z Jadranu a z východných krajín. Nový firmvér v tomto prípade ponesie označenie A520FXXUBCSI1.

Čoskoro aj na Slovensku

Rad Samsung Galaxy S8 sa taktiež aktualizácie dočká. Platí to pre oba modely (S8, S8+). Označenie je známe ako G95*FXXS5DSI1. Update je dostupný v krajinách ako Holandsko, Nemecko, Španielsko a Taliansko. Predpokladáme, že aktualizácia pre tieto zariadenia sa k nám dostane čo najskôr.

Samsung Galaxy A80

Dostupnosť aktualizácie si môžete skontrolovať priamo vo vašom telefóne. Stačí prejsť do nastavení, konkrétne do kolonky softvérových aktualizácií. Pokiaľ by na váš smartfón aktualizáciu už dorazila, určite nám o tom dajte vedieť v diskusii pod článkom. Zverejniť môžete aj snímku obrazovky.

Náš tip
Samsung Galaxy S10 aktualizácie: septembrová záplata je už dostupná
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+