MojAndroid

Aktualizované 9.10.2019

Aktualizácia už dorazila aj na Slovensko. Redakčný Samsung Galaxy S10+ nás na ňu upozornil dnes ráno. Na screenshote nižšie môžete vidieť, že aktualizácia na Slovensku je veľká 114,16 MB.

To isté platí aj pre modely radu Note 10, ktoré v týchto dňoch tiež získavajú októbrovú bezpečnostnú aktualizáciu. Informoval o tom web Sammobile. Tá však na Slovensku ešte nie je. Náš redakčný Galaxy Note 10+ nás na ňu ešte neupozornil.

Pôvodný čláonk:

Samsungu netrvalo dlho a začína rozosielať októbrovú bezpečnostnú záplatu pre vlajkové modely radu Galaxy S10. Okrem toho neponúka aktualizácia žiadne iné novinky. V predchádzajúcej aktualizácii dostali vítané nové funkcie z modelov radu Galaxy Note 10.

Samsung Galaxy S10 displej

Aktualizácia je už k dispozícii v niektorých európskych krajinách (Nemecko, Srbsko, Rakúsko, Poľsko…). Môžeme očakávať, že o chvíľu dorazí aj k nám. Nesie označenie G97*FXXS3ASII a jej veľkosť je približne 114 MB.

Samsung Galaxy S10 októbrová bezpečnostná záplata

Smartfón vás na ňu samozrejme automaticky upozorní. Pokiaľ by sa tak nestalo, stačí vojsť do nastavení a aktualizáciu vyhľadať ručne. O aktualizácii informoval web Sammobile.

Samsung Galaxy S10 aktualizácie: Septembrová záplata je už dostupná

19.9.2019

V Spojených štátoch sa začal šíriť update s aktuálnou septembrovou bezpečnostnou záplatou pre aktuálny vlajkový smartfón. Reč je o Samsungu Galaxy S10, ktorý sa neustále teší z excelentnej podpory od juhokórejského výrobcu. Aktualizáciu hlásia majitelia modelov Galaxy S10, S10+ a S10e.

Septembrová bezpečnostná záplata

Najnovšie firmvérové číslo nesie označenie G97*UOYN2BSI4. Neprináša však so sebou nič iné, okrem aktualizovanej bezpečnostnej záplaty. Tá je platná k aktuálnemu mesiacu september.

Update má okolo 200 MB, takže sa ho nemusíte báť stiahnuť a nainštalovať cez dátový balíček alebo WiFi. Pre vyhľadanie aktualizácie prejdite do nastavení, konkrétne do sekcie s aktualizáciami softvéru.

Takzvané OTA aktualizácie sú vypúšťané do obehu postupne, aby sa predišlo hromadným komplikáciám u viacerých používateľov. Web SamMobile však ponúka odkazy na stiahnutie firmvéru pre jednotlivé modely (S10, S10+, S10e). Na inštaláciu je však potrebný počítač s operačným systémom Windows.

Keďže dostupnosť aktualizácie momentálne hlásia v Spojených štátoch, možno chvíľku potrvá, kým sa dostane aj do našej krajiny. Ak ste ho už náhodou obdržali, určite nám dajte o tom vedieť nižšie v komentároch.

Náš tip
Porovnanie: iPhone 11 vs Huawei P30, Samsung Galaxy S10 a Sony Xperia 5

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.10.2019
 • stanko.z

  do S10 este len dojde a LG G7 ThinQ uz septembrovu zaplatu ma.

  • Rastislav Salamon

   rec je o oktobrovej, nie septembrovej

   • stanko.z

    Pozri sa, kedy som to komentoval. Je tomu uz 22 dni. Cize zjavne redakcia prepisuje clanky a aj samotne nazvy clankov, nevytvara nove. Vtedy som pisal koment ohladom septembrovej zaplaty a to S10 ju este len mala dostat a G7 ju uz mala.

 • Edgar

  Ja nemam este ani septembrovu

 • Vlado

  S10+ Telekom, stále bez funkcií z NOTE

 • S10e

  S10e z Alzy, Oktobrova zaplata prave nainstalovana, Note funkcie dosli asi pred tyzdnom

 • dzefo

  uz aj note 10+ dostava zatial ale len francuzko XEF

 • Han Solo SK

  dnes rano o 7:40 na s10+ (kupeny v o2ke) a vylepsenia z note asi pred tyzdnom.

 • dzefo

  mne akurat na note 10+ prisla tiez

+