MojAndroid

Ďalší extrémne populárny model od Samsungu v týchto dňoch dostáva aktualizáciu na najnovší operačný systém Android 14 a nadstavbu One UI 6. Samsung Galaxy A53 rozširuje modely strednej triedy výrobcu, ktoré už bežia na najnovšom systéme. Informáciu priniesol portál Sammobile.

Aktualizácia sa už začína šíriť v niektorých krajinách a dorazila aj na Slovensko, o čom nás už informovali naši čitatelia. Dostupná by teda mala byť už aj pre vaše zariadenie. Ak vás na to neupozornilo automaticky, môžete vyskúšať vyhľadať ju v nastaveniach. Aktualizácia sa šíri vo vlnách, takže je možné, že pre váš smartfón príde v najbližších dňoch aj napriek tomu, že na Slovensku už je.

Samsung Galaxy A53
Samsung Galaxy A53

Jej veľkosť je 2,3 GB, takže pre stiahnutie odporúčame Wi-Fi pripojenie, pred samotným aktualizovaním si nezabudnite svoje zariadenie dostatočne nabiť, aby všetko prebehlo bez problémov.

Samsung Galaxy A53 prišiel na trh v prvej polovici roka 2022 s operačným systémom Android 12, neskôr bol aktualizovaný na Android 13 a teraz dostáva najnovší operačný systém. Súčasťou aktualizácie je aj novembrová bezpečnostná záplata.

Aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
NAY Android Roka 2023: Hlasujte a vyhrajte množstvo cien!
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+