MojAndroid

Spoločnosť Samsung teraz potešia používateľov smartfónu Samsung Galaxy A52. Ten podľa webu SamMobile dostáva beta verziu operačného systému Android 13 s používateľským rozhraním One UI 5.0.

Android 13 zamieri na Samsung Galaxy A52 už onedlho

Testovacie beta vydania najnovšieho systému boli sprístupnené pre používateľov v Indii. Pred vypustením stabilnej verzie sa pravdepodobne dostane beta verzia ešte na niektoré trhy, aby bolo možné odhaliť a opraviť chyby, ktoré sa v skorých prevedeniach softvéru dozaista nachádzajú. Je celkom zaujímavé vidieť, že model Samsung Galaxy A52 beta verziu Androidu 13 s One UI 5.0 dostáva a napríklad taký Samsung Galaxy A53 už nie. To isté platí aj pre telefóny Galaxy A52s a Galaxy A52 5G.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 | Zdroj: Jakub Marcin

Nevieme povedať, prečo sa výrobca tak rozhodol. Zrejme model Galaxy A52 vlastní najpočetnejšie množstvo ľudí. Mimochodom, do beta programu sa zapája prostredníctvom aplikácie Samsung Memebers. Po úspešnej registrácii stačí prejsť do nastavení, konkrétnejšie do časti softvérových aktualizácií. Objaviť by sa vám mal update na testovaciu verziu najnovšieho operačného systému Android s používateľskou nadstavbou One UI 5.0.

Aktualizácie u konkurencie

Firma Samsung vydala aktualizáciu na Android 12L s používateľskou nadstavbou One UI 4.1.1 pre svoje staršie skladacie modely. Update pre zariadenia Google Pixel opravil problém s batériou a nefunkčným bezdrôtovým nabíjaním po prechode na najnovší Android 13. Poznáme taktiež novinky, ktoré ponúka operačný systém od HuaweiHarmonyOS 3.0 v tretej beta verzii.

Náš tip
Tieto Xiaomi smartfóny už nedostanú žiadnu aktualizáciu
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+