MojAndroid

Najnovšia aktualizácia smartfónu Samsung Galaxy A50 so sebou prináša novembrovú bezpečnostnú záplatu. K dispozícii je už v niekoľkých európskych krajinách, napríklad v Bulharsku, Španielsku, Maďarsku, Švajčiarsku či Poľsku. Môžeme očakávať, že v nabjližšom čase dorazí aj k nám.

Predchádzajúce časti článku:

Galaxy-A50-November-update_výsledok

Nesie softvérové označenie A505FNXXS2ASK1 a jej veľkosť je približne 121 MB. Na dostupnosť aktualizácie upozornil web Sammobile. Okrem samotnej bezpečnostnej aktualizácie neprichádza so žiadnymi novými funkciami a ani vylepšeniami stability systému.

Samsung Galaxy A50 dostáva aktualizáciu, ktorá vylepší odozvu na dotyk

10.9.2019

Ďalšia softvérová aktualizácia Samsungu Galaxy A50 vylepuje odozvu dotyku displeja. My sme síce žiadne problémy s reakciami Super AMOLED panelu nezaznamenali, no niektorí používatelia sa naň sťažovali. Po tejto aktualizácii by malo byť všetko v poriadku.

Samsung Galaxy A50 aktualizácia

Okrem toho prichádza aktualizácia aj s vylepšenou detekciou vlhkosti. Nový algoritmus monitoruje USB-C port a ak v ňom deteguje vlhkosť, smartfón nabíjanie automaticky vypne.

Aktualizácia nesie označenie A505GNDXU3ASH4 a GSMArena informuje, že Samsung začal s jej uvoľňovaním.

Aktualizácia Samsung Galaxy A50 prináša vylepšenie skeneru odtlačkov

20.8.2019

Samsung vydal novú softvérovú aktualizáciu pre obľúbený model Galaxy A50. Tá obsahuje okrem augustovej bezpečnostnej záplaty aj ďalšie dôležité novinky. Vylepšený je výkon, algoritmus nabíjania batérie a celková stabilita zariadenia. Nám sa však najviac páči, že s touto aktualizáciou prichádza aj očakávané vylepšenie skeneru odtlačkov prstov. O aktualizácii informoval web Sammobile.

Samsung Galaxy A50 aktualizácia

Aktualizácia sa začala šíriť najskôr v Indii, na náš trh by sa mala dostať v najbližších dňoch. Zaujímavé je, že okrem týchto vylepšení z nejakého dôvodu obsahuje predinštalovanú aplikáciu Snapchat. Aktualizácia je veľká približne 320 MB a nesie označenie A505FDDU2ASH3.

Aktualizácia Samsungu Galaxy A50 prináša Nočný režim a spomalené videá

29.6.2019

Spoločnosť Samsung tento rok prekvapila zrušením radu lacných smartfónov Galaxy J, ktorý nahradil rad A. V rámci staronového radu následne Samsung predstavil skoro desiatku nových smartfónov.

Patrí medzi ne aj model Samsung Galaxy A50. Práve ten teraz dostáva aktualizáciu, ktorá poteší hlavne majiteľov, ktorí týmto smartfónom radi fotografujú.

Aktualizácia softvéru má označenie A505FDDU2ASF, veľkosť 422,82 MB a zatiaľ je dostupná formou OTA na indickom trhu. Postupne by mala byť uvoľnená aj na ďalšie trhy.

Súčasťou aktualizácie je najnovšia júnová bezpečnostná záplata systému Android. Hlavnou novinkou, ktorú prináša pre Samsung Galaxy A50, je ale natáčanie spomalených videí (Super Slow-Mo) a nočný režim fotoaparátu pre snímanie fotografií v horších svetelných podmienkach. Podobne ako u modelov Samsung Galaxy A30 a Galaxy A40 sa nové funkcie fotoaparátu nemusia prejaviť hneď po aktualizácii a je nutné resetovať nastavenia aplikácie fotoaparátu.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 10: Čo už vieme o pripravovanej novinke + uniknuté fotografie

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

+