MojAndroid

Spoločnosť Samsung začína distribuovať novú aktualizáciu na systém Android Oreo aj pre svoje zariadenia strednej triedy. Aktuálne je na rade model Samsung Galaxy A5 (2017), ktorého recenziu sme vám priniesli aj na našom webe.

Náš tip
Samsung Galaxy A5 2017: Nová definícia strednej triedy | RECENZIA

Samsung Galaxy A5 (2017)

Aktualizácia obsahuje nový systém vo verzii Android 8.0 Oreo a takisto vylepšenú nadstavbu od výrobcu vo verzii Samsung Experience 9.0. Nechýbajú opravy chýb a vylepšenia biometrického odomykania či zmeny po zohľadnení spätnej väzby od používateľov. Zoznam konkrétnych zmien však aktuálne nepoznáme.

V rámci systému Android Oreo však nebudú chýbať vylepšené skratky, beh procesov na pozadí, zmeny v rámci notifikácií či podpora funkcie “obraz v obraze.” Samsung tiež pripomína, že niektoré vstavané aplikácie budú aktualizované samostatne. Kódové označenie aktualizácie je nasledovné: A520FXXU4CRD5/A520FOXE4CRD3/A520FXXU4CRD3. Veľkosť samotnej aktualizácie je následne približne 1256 MB.

Náš tip
Je to tu: Samsung si patentoval dizajn s výrezom v displeji

Vzhľadom na veľkosť aktualizácie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a stabilné, neobmedzené pripojenie. Ak ste aktualizáciu ešte neobdržali, môžete ju skontrolovať aj manuálne, a to prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Náš tip
Samsung Galaxy A5 a A7 (2017) dostáva aktualizáciu. Vylepší aj „selfie“ fotografie
Náš tip
Samsung Galaxy A3 (2017) dostáva marcový bezpečnostný update a vylepšenia kamery | AKTUALIZÁCIA

Dostali ste už novú aktualizáciu? Akú verziu operačného systému používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.4.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+