MojAndroid

Spoločnosť Samsung myslí aj na svoje smartfóny strednej triedy. Zariadenie Samsung Galaxy A3 (2017) teraz dostáva marcový bezpečnostný balíček a ďalšie vylepšenia vrátane novej aktualizácie pre kameru. Vyššie modely A5 a A7 (2017) už aktualizáciu dostali, teraz prišiel rad aj na najnižšieho zástupcu série “A.”

Náš tip
Samsung Galaxy A5 a A7 (2017) dostáva aktualizáciu. Vylepší aj „selfie“ fotografie
Náš tip
Samsung Galaxy J5 a J7 (2017) dostali februárový bezpečnostný balíček | AKTUALIZÁCIA

Samsung Galaxy A3 (2017)

Okrem bezpečnostnej aktualizácie zapracoval Samsung aj na nových funkciách v rámci prostredia fotoaparátu. Novinkou sú obľúbené nálepky, ktoré využívajú rozšírenú realitu a prvky umelej inteligencie. Zábavné efekty vás vo chvíli zmenia na nepoznanie, obvykle však ide o zábavu skôr pre mladšie ročníky.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy A3 (2017).

Ďalšou novou funkciu je “Selfie Focus.” Samsung neváha a niektoré funkcie vlajkových modelov prináša aj pre svoje o čosi slabšie vybavené smartfóny. Táto funkcia zabezpečí snímať “selfie” fotografie s rozmazaným pozadím a to aj napriek tomu, že smartfón neobsahuje duálny fotoaparát. Softvérová úprava však dodá nejaký ten efekt navyše pre finálnu fotografiu.

Náš tip
Samsung Galaxy A3 2017: Smartfón s masovým potenciálom | RECENZIA

Aktualizácia pre smartfóny Samsung Galaxy A3 (2017) je v týchto dňoch v distribúcii a do Európy by mala takisto doraziť už v najbližších dňoch. Samotnú aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.4.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+