MojAndroid

Spoločnosť Samsung prináša aktualizáciu pre svoje Android zariadenia Samsung Galaxy A5 a A7 (2017). Aktualizácia je zameraná na fotografické funkcie zariadenia. Napriek tomu, že len pred pár dňami bolo predstavené zariadenie A8 už zo série 2018, výrobca nezabúda ani na podporu starších zariadení.

Náš tip
NIE, toto nie je únik fotografie Samsung Galaxy S9. Na podobu smartfónu si ešte budeme musieť počkať

Samsung Galaxy A5 a A7 (2017)

Aktualizácia prináša vylepšenie predného fotoaparátu. Po novom nechýba režim pre zameranie objektu a rozmazanie pozadia (tzv. “bokeh” efekt). Samozrejmosťou je automatické zaostrenie objektu v popredí fotografie. Režim by mal fungovať správne v dobrých svetelných podmienkach, problém môže nastať v horších svetelných podmienkach.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy A5 (2017).
Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 v teste stabilizácie videa pokoril iPhone X
Náš tip
Samsung prináša bonusovú akciu na vybrané smartfóny série Galaxy

Vylepšenie prichádza aj po stránke softvéru pre spracovanie obrazu či korekcie farieb pre tón pleti. Režim pre korekciu farieb sa nachádza v rámci efektov prednej kamery. Aktualizácia zahŕňa aj niektoré nové nálepky s podporou rozšírenej reality pre zadný fotoaparát. Ďalším vylepšením je príchod decembrovej bezpečnostnej aktualizácie v jednom balíčku. V niektorých krajinách sa však môžete stretnúť s distribúciou aktualizácie, ktorá obsahuje len novembrové bezpečnostné záplaty.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+