MojAndroid

Iba prednedávnom juhokórejský gigant Samsung vypustil do obehu aktualizáciu pre telefón nižšej strednej triedy Samsung Galaxy A32 5G. Tá prináša najnovší Android 12 spolu s používateľskou nadstavbou One UI 4.1. Informuje o tom webový portál SamMobile.

Samsung Galaxy A32 5G sa pridáva do rodiny aktualizovaných zariadení

Aktualizácia na Android 12 sa spustila najskôr v Thajsku. Do ďalších regiónov sveta sa dostáva postupne a je pravdepodobné, že jej dostupnosť už hlásia aj slovenskí používatelia. Očakávajte, že aktualizácia bude náročnejšia na spotrebu dát, keďže ide o významný update, prinášajúci nielen novšiu bezpečnostnú záplatu, ale aj upgrade celého operačného systému a grafického rozhrania One UI.

Samsung Galaxy A32 5G uzamknutá obrazovka
Samsung Galaxy A32 5G | Zdroj: Tomáš Kanálik

Telefón by vás mal na dostupnosť aktualizácie upozorniť sám, no skontrolovať si ju môžete aj ručne v nastaveniach, konkrétnejšie v sekcii softvérových aktualizácií. Tí zručnejší sa možno rozhodnú pre manuálnu inštaláciu firmvéru, ktorý je možné stiahnuť zo serverov SamMobile. Dostali ste tento update už aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

Aktualizácie u konkurencie

Motorola moto g200 je smartfón, ktorý dostáva aktualizáciu na Android 12. Okrem toho sa z aktualizácie môžu tešiť aj používatelia Motoroly Edge 20. Xiaomi ohlásilo, ktoré smartfóny už nebudú dostavať žiadne updaty. Na záver spomenieme ešte japonské Sony, ktoré sa aktualizáciám na Android 12 venuje samozrejme taktiež.

Náš tip
Android 13 ponúkne zlepšený výkon v hrách
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+