MojAndroid

Blíži sa čas Vianoc a tak operátori začínajú svoj boj o zákazníka. Dnes si predstavíme vianočnú ponuku operátora Radosť, ktorá k nám prišla vo forme tlačovej správy.

Radosť vám prinesú nové smartfóny i priatelia

Odporučte Radosť priateľom a doprajte si radosť navzájom – za každého odporúčaného priateľa získate obaja zníženú tarifu na 30 dní. Tarifu si tak obaja znížite na polovicu. Ak takto odporučíte Radosť až piatim priateľom, vy si budete môcť užiť neobmedzené služby za 10 €. To dokonca až počas najbližších piatich mesiacov. Okrem toho pokračuje vianočná ponuka i akciou na vybrané smartfóny.

radost
Užívajte si nekonečno | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Od dnes (15. novembra) totiž operátor Radosť spúšťa vianočný predaj smartfónov na stránke www.radost.digital. Ide o šesť smartfónov v rôznych cenových kategóriách a jeden tablet. Mimochodom, ku každému zariadeniu dostanete zadarmo kryt a jednu SIM kartu, ktorú môžete niekomu darovať.

Zariadenie Cena
OPPO A16s 149 €
Realme 8 64 GB 189 €
Motorola E20 90 €
Samsung Galaxy A22 5G 64 GB 224 €
iPhone 12 Mini 64 GB 689 €
iPhone 7 Renewed (Obnovená verzia) 32 GB 239 €
Lenovo Tab M10 170 €

Postup objednania je jednoduchý. Na webe si vyberte model telefónu, ktorý sa vám páči. Následne vyplňte formulár a potvrďte potvrdzujúci e-mail. Keď k vám príde kuriér, zaplatíte mu kartou, prípadne v hotovosti. Následne už len vložte do mobilu SIM kartu a užívate si Radosť.

Vianoce 2021 u ostatných operátorov:

Náš tip
USB-C konektor. Všetko, čo by ste mali vedieť
15.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+