MojAndroid

O2 prichádza od 15. novembra s Vianočným extra bonusom na nákup 5G zariadenia pre nových aj existujúcich zákazníkov O2 SMART Paušálov a O2 Dát. To znamená, že zákazníci získajú dvojicu vybraných zariadení iba za cenu prvého. Druhé zariadenie bude v plnej sume kompenzované Vianočným extra bonusom na zariadenie. Okrem toho aj na Vianoce a až do konca januára platí, že zákazníci si môžu zdvojnásobiť objem dát v rámci tarify, ktorú využívajú, bez poplatku.

„Vianoce v O2 prichádzajú tento rok na dvakrát. Na oslavu 5G sme v septembri priniesli vo vybraných O2 SMART Paušáloch dvojnásobný objem dát  bezplatne až do konca januára budúceho roka. No a teraz si môžu od nás zákazníci pod vianočný stromček odniesť vybrané dvojice 5G zariadení len za cenu jedného, a pripraviť sa tak na prichádzajúcu 5G éru,“ hovorí Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2.

Za cenu prvého získate druhé zariadenie za 0 eur

Vianoce v O2 budú v znamení dvojnásobku. Okrem už predstavených dát v O2 SMART Paušáloch pridáva O2 pre zákazníkov aj 6 rôznych kombinácií zariadení, z ktorých si budú môcť svoje vianočné dvojice vybrať na základe vlastných preferencií a želaní. K tabletu si môžu vybrať napríklad smartfón. K smartfónu je možností niekoľko, buď ďalší smartfón, Smart hodinky alebo obľúbený vysávač.

O2 dvojnasobne potesenie
Zdroj: O2

Ponuku všetkých šiestich vianočných dvojíc nájdu zákazníci od pondelka 15. novembra na webe www.o2.sk/vianocne-dvojice a  budú si ich môcť zakúpiť v e-shope operátora aj na predajniach. Zariadenia s Vianočným extra bonusom si môžu zákazníci zakúpiť od 15.11.2021 do 31.1.2022 alebo do vypredania zásob.

Vianočné dvojice

Prvé zariadenie Druhé zariadenie
TABLET: Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G SMARTFÓN: Samsung Galaxy A32 5G
SMARTFÓN: Xiaomi 11 Lite 5G NE SMARTFÓN: POCO M3 Pro 5G
SMARTFÓN: Motorola edge 20 lite SMARTFÓN: Motorola moto g50 5G
SMARTFÓN: Realme GT Master Edition 5G SMART HODINKY: Realme Watch 5
SMARTFÓN: Xiaomi 11 Lite 5G NE VYSÁVAČ: Xiaomi Mi Vacum Cleaner Light
SMARTFÓN: TCL 20R 5G DETSKÉ HODINKY: TCL MOVETIME Family Watch 40

Dvojnásobné dáta pre zákazníkov vybraných O2 SMART paušálov až do konca januára

Vianoce v O2 odštartovali tento rok už v septembri, odkedy si zákazníci vybraných O2 SMART Paušálov môžu každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne. Od februára budúceho roka budú môcť aj naďalej využívať benefit zdvojnásobených dát, avšak tento objem získajú za zvýhodnené ceny. Zákazníci Modrého O2 SMART Paušálu tak namiesto 1GB budú môcť využívať 2GB s doplatkom 1 eura, zákazníci Strieborného tarifu budú mať celkovo k dispozícii až 6 GB s doplatkom 2 eur a zákazníci Zlatého dokonca až 20 GB s doplatkom len 3 eur.

Náš tip
Budúcnosť 5G je v mmWave technológii. Otestovali sme ju spoločne s O2
10.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+