MojAndroid

Slovenský mobilný operátor 4ka svoju vianočnú ponuku pre rok 2021 predstavil 19. októbra. Teraz nás prostredníctvom tlačovej správy informoval, že to nebolo všetko. Zaujímavé výhody získajú aj verní zákazníci.

Po bonuse na mobil a paušáloch SLOBODA+ na skúšku za 4 eurá na 30 dní prináša operátor odmenu pre verných zákazníkov. Tí dostanú dáta navyše za pravidelnú obnovu služieb. Všetci zákazníci, ktorí si do 31.1.2022 aktivujú dátový balík GIGA alebo ktorýkoľvek z paušálov SLOBODA+ s automatickou obnovou, získajú ako benefit dáta navyše natrvalo.

Pravidelná obnova GIGA balíka a dvojnásobok dát

Zákazník, ktorý si aktivuje dátový balík GIGA s obnovou, môže získať dátový balík 2 GIGA, čo znamená, že získa dvojnásobok dát – 2 GB v SR, pričom neplatí viac. Stále ho to bude stáť len 2 eurá. 1,33 GB z tohto objemu je možné čerpať aj v krajinách EÚ.

Tober 4ka vianoce 2021 akcia
Zdroj: 4ka.sk

Tento benefit je platný od aktivácie balíka pre každý ďalší obnovený balík až do prerušenia automatickej obnovy. Pripomíname, že dáta je možné využiť ako v 4G sieti 4ky, tak v 3G sieti roamingového partnera (Orange) na Slovensku, a to bez žiadnych obmedzení.

Ako si aktivovať balík GIGA s obnovou?

Aktivácia je možná troma spôsobmi. Prvým je využitie aplikácie Moja 4ka, druhým sekcia Moja zóna na webe operátora. Tretím spôsobom aktivácie je zaslanie bezplatnej SMS správy v tvare GIGA na číslo 950. Následná deaktivácia je možná poslaním SMS v tvare GIGA STOP na rovnaké číslo. Zákazník si môže pomocou SMS aj overiť či má alebo nemá balík aktivovaný, v tomto prípade pošle sms v tvare GIGA STAV na číslo 950.

Verní s paušálmi SLOBODA+ získajú dáta navyše

Každý zákazník s paušálom SLOBODA+, ktorý si ho pravidelne bez prerušenia obnovuje, získa navyše 4 GB dát v SR. Benefit platí pre paušály SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ aj SLOBODA NEKONEČNO+. Platí po celú dobu, počas ktorej si zákazník paušál bez prerušenia obnovuje.

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: SWAN, a.s
Price: Free
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot

Pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA+ získa zákazník 15 GB dát v celej SR (z toho 3,78 GB v EÚ) za 10 eur a k tomu 100 minúť/SMS v SR. S paušálom SLOBODA 300+ získa 20 GB dát v celej SR (z toho 3,78 GB v EÚ) plus 300 minút/SMS za 14 eur. Viac informácií o benefitoch nájdete na webe operátora.

Neprehliadnite:

Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
12.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+