MojAndroid

Do Vianoc ostávajú ešte dva mesiace, no tohtoročnú vianočnú ponuku nám predstavil už ďalší slovenský operátor. Orange si pre nových aj verných zákazníkov pripravil viacero výhod v podobe bonusových dát, odmien za odporučenie známym či možnosti zapojiť sa do veľkej vianočnej súťaže.

Výhodnejší pevný internet s balíkom Love

Počas trvania vianočnej ponuky môžu zákazníci Orange získať pevný internet bez inštalačných alebo aktivačných poplatkov, čím ušetria od 9,90 eur do 19,90 eur. K tomu navyše dostanú extra zľavu:

  • 21 eur (1 euro mesačne po dobu 21 mesiacov) pre program Home Basic,
  • 73,50 eur (3,50 eur mesačne po dobu 21 mesiacov) pre program Home Optimal.

Zákazníci, ktorí si pevný internet spoja s hlasovým paušálom do balíku Love, dostanú aj ďalšie výhody, napríklad zľavu 10 % na paušál alebo nižšiu cenu nového zariadenia, či dvojnásobok dát k paušálu alebo 50 % zľavu na službu Spojenie dát. Ak do balíka pridajú ešte aj Orange TV, získajú navyše aj 31 dňový TV archív, dva tematické programové balíky zadarmo a ďalšie 3 GB dát.

Druhý smartfón k paušálu Go len za 1 euro a bez viazanosti

Pri kúpe zariadenia s paušálom Go môže zákazník získať druhý smartfón od značky Samsung alebo Xiaomi len za 1 euro a bez viazanosti. V prípade zakúpenia modelu Samsung Galaxy S20 FE s paušálom Go získa zákazník nárok na kúpu ďalšieho modelu Samsung Galaxy A12. Pri výbere smartfónu Xiaomi 11 Lite 5G NE je zas možné výhodne získať Xiaomi Redmi 9A.

Samsung Galaxy S20 FE fotoaparat
Samsung Galaxy S20 FE | Foto: Redakcia

Neobmedzené dáta k paušálu Go so službou #dnesdatujem

Operátor prichádza aj s ponukou neobmedzených dát pre nových zákazníkov, resp. pre tých, ktorí si zmluvu na paušál predĺžia. V rámci jedného fakturačného obdobia si so službou #dnesdatujem budú môcť osemkrát bezplatne aktivovať neobmedzené dáta na celý deň.

Služba navyše nie je bezplatne k dispozícii len počas Vianoc, ale počas nasledujúcich 6 mesiacov pre paušály Go 15, Go 20, Go Data 15, Go Data 20 a 24 mesiacov pre paušály Go 30, Go 40, Go 65, Data 30.

Extra dáta navyše pre verných zákazníkov

Orange si odmeny pripravil aj pre verných zákazníkov a to v podobe dát navyše:

  • Zákazníci služby Navzájom zadarmo dostanú dvojnásobok dát po dobu troch mesiacov.
  • Zákazníci, ktorí si paušál spoja s inou službou v balíku Love, získajú dvojnásobok dát až na 24 mesiacov.
  • Verní zákazníci s predplatenou kartou Prima či nižšími paušálmi Go 1€ a Go 15€ získavajú navyše 1 GB dát na 3 mesiace.

Akcia platí aj pre zákazníkov s neobmedzenými dátami, ktorým sa zvýši dátová hranica (FUP) z 1 000 GB na  2 000 GB. Dáta navyše získa taktiež každý mesiac zakladateľ, ako aj členovia skupiny Navzájom zadarmo.

Súťaž o 64 smart televízorov a 64 elektrických kolobežky

Zákazníci operátora majú tento rok možnosť hrať o 64 smart televízorov Samsung QLED a 64 elektrických kolobežiek XIAOMI MI PRO 2. Každý týždeň bude vyžrebovaných 8 výhercov smart TV a 8 výhercov elektrických kolobežiek, pričom sedem výhercov bude vybraných spomedzi zákazníkov so službami na faktúru a jeden výherca spomedzi zákazníkov predplatených služieb.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 | Foto: Xiaomi

Kto sa môže zapojiť?

Do vianočnej súťaže sa bude môcť zapojiť každý nový zákazník, ktorý si v období od 22. októbra do 16. decembra aktivuje v Orangei nový paušál, internet, televíziu či balík služieb Love. To platí aj pre nových zákazníkov, ktorí do Orangeu prišli od konkurencie. Zapojiť sa môžu aj starí zákazníci, ktorí si predĺžia aspoň jednu službu alebo si k nej zoberú nové zariadenie.

Za každú aktiváciu bude zákazník odmenený jedným hlasom do vianočnej súťaže v danom týždni. Ten stačí potvrdiť odpoveďou na SMS správu v tvare HRAM. Ak urobí viacero aktivácií vo svojich službách, šanca na výhru sa mu zvyšuje a v žrebovaní bude v daný týždeň toľkokrát, koľko viazaných aktivácií urobí.

Zákazníci predplatených kariet Prima a FunFón šancu zapojiť sa získajú po dobití kreditu v minimálnej hodnote 7 eur a odoslaní SMS správy s textom HRAM na číslo 650. V danom týždni získajú jeden hlas do žrebovania.

Dvojnásobný Prima kredit pre nových zákazníkov

Vianočný darček dostanú aj noví zákazníci predplatených služieb. V rámci vianočnej kampane získa každý zákazník po zakúpení novej Prima karty alebo po prenose čísla jednorazovo bonusový kredit vo výške prvého dobitia.

Orange Vianoce 2021
Foto: Redakcia

HBO ako darček

Noví aj existujúci zákazníci Orange TV budú môcť aj v predvianočnom období vyskúšať kanály HBO, HBO 2 a HBO 3 v HD kvalite na jeden mesiac zadarmo. Ponuka platí pre zákazníkov Orange TV cez vlastnú aj partnerskú optiku a vDSL internet s 24-mesačnou viazanosťou.

Odmena za odporučenie známym

Operátor si prichystal výhody aj pre verných zákazníkov, ktorí odporučia služby pevnej alebo mobilnej siete známym. Odmenení budú rovnako aj tí, ktorí si na základe odporučenia svojho známeho aktivujú nové služby.

Ak si nový zákazník zakúpi pevný internet na doma, získa spolu s existujúcim zákazníkom využívajúcim pevný internet, ktorý mu službu odporúčal, možnosť aktivovať si mobilný Internet so sebou s 5 GB dát mesačne na 12 mesiacov bez mesačného poplatku.

Ak si nový zákazník aktivuje hlasový paušál v minimálnej hodnote 10 eurexistujúci zákazník, ktorý mu ho odporučil, má tiež paušál v minimálne hodnote 10 eur, môžu obaja získať zľavu k paušálu až do výšky 150 eur. Výška mesačnej zľavy závisí od výšky paušálu – pohybuje sa od 2,50 do 7,50 eura mesačne po dobu 20 mesiacov.

Preplatenie zmluvnej pokuty pri prechode od konkurencie

Zákazníci iných operátorov, ktorí uvažujú nad prechodom do Orangeu, tak počas predvianočného obdobia môžu urobiť výhodnejšie. Operátor im ponúka preplatenie zmluvnej pokuty, a to:

  • pri službách pevnej siete pri kombinácii s extra vianočnou zľavou spolu až do výšky 73,50 eur,
  • pri hlasových službách mobilnej siete pri kombinácii so zľavou na mesačný poplatok spolu až do výšky 150 eur.

Zvyšnú sumu získa zákazník vo forme zľavy z mesačného poplatku fixného internetu alebo hlasového paušálu. Podmienkou získania kompenzácie je, aby si zákazník aktivoval niektorý z programov fixného internetu alebo paušál s viazanosťou v minimálnej hodnote 10 eur a zaplatil prvú faktúru.

Náš tip
Vianoce 2021: Tieto akcie si pre zákazníkov pripravila 4ka

20.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+