MojAndroid

Séria Google Pixel 6 je teraz vo výraznej zľave. Oficiálny Google Store ich ponúka za veľmi pekné čiastky, ktoré sa odmietajú len náročne. Oplatí sa ich teraz teda kúpiť a ako je to s dopravou na Slovensko?

Séria Pixel 6 je na Google Store v skvelej zľave

Hneď na začiatok by sme chceli spomenúť, že najbližší Google Store je v Nemecku a k nám na Slovensko svoje produkty tento gigant neposiela. Môžete však využiť dopravcu, ktorý vám produkt dovezie z Nemecka k vám domov.

Za zmienku stojí napríklad stránka zNemecka.eu. Pár rokov dozadu sme sa tejto téme venovali v samostatnom článku. Google Pixel 6 môžete mať už za 529 eur, zatiaľ čo lepšie vybavený Google Pixel 6 Pro za 749 eur.

Google Pixel 6 Pro
Google Pixel 6 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Dovolíme si tvrdiť, že po oprave bugov boli tieto telefóny opäť hodné svojej ceny. Google najskôr znížil cenu o 100 eur a teraz v prípade “Pro” verzie až o 150 eur. V tejto cenovke najnovšie Pixely majú skutočne limitovanú konkurenciu a oplatí sa ich zobrať do úvahy v prípade, že hľadáte nový smartfón v tejto cenovej kategórii. Z oficiálneho obchodu aktuálnu vlajkovú loď za podobnú čiastku zrejme nenájdete. Čo vy na to, išli by ste do toho?

Náš tip
Toto sú najobľúbenejšie klávesnice pre Android. Ktorú používate vy? | ANKETA

8.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+