MojAndroid

Presne mesiac pred Vianocami štartuje Orange svoju vianočnú kampaň v hlavnej role so známym Michalom Hudákom a malou hviezdičkou Elou. Práve oni sú nositeľmi hlavného posolstva, že tie najkrajšie vianočné prekvapenia vie vytvoriť iba rodina, ktoré si môže naplno užívať vďaka paušálu, internetu a televízii pekne pokope v balíku Love a so štedrou zľavou na skvelé zriadenia.

Orange svojim zákazníkom na Vianoce prináša okrem značkových smartfónov aj  pestrú ponuku technologických vychytávok za zvýhodnené ceny. So zľavou až do výšky 540 eur pod stromčekom potešia celú rodinu. Získať ich môžu nielen k balíkom služieb Love, ale aj pri aktivácii ktoréhokoľvek paušálu.

Darčeky pre celú rodinu

Smart televízor, herné konzoly, notebooky či smart hodinky a náramky. Všetky tieto zariadenia si môžu zákazníci pre seba alebo svojich blízkych zaobstarať pod vianočný stromček s dotáciou k vybraným službám od Orangeu.

Moderný smart televízor pod stromčekom zabaví celú rodinu

Z ponuky Orangeu je zákazníkom k dispozícii Samsung 40″ Ultra HD Smart TV, certifikovaná 4K UHD TV s technológiou PurColour, uhlopriečkou 101 cm, herným režimom a množstvom ďalších funkcií. Plná cena bez dotácie: 580 eur

Hernú konzolu s radosťou privítajú nielen deti

Zákazníci si môžu vybrať medzi zariadeniami Microsoft Xbox One S a Sony Playstation PS4. V ponuke nájdu Xbox One S s plnou podporou 4K videí z Blu-ray diskov. Tiež zvláda streamovanie obsahu z Amazon Videa alebo obľúbeného Netflixu. Plná cena bez dotácie: 280 eur

Pre fanúšikov hier je pripravená aj najpredávanejšia konzola na svete PlayStation 4, teraz ešte v tenšom vyhotovení a so strhujúcou grafikou HDR. Vďaka prvotriednemu hardvéru, bezkonkurenčnému obsahu a exkluzívnym funkciám je Sony PlayStation 4 najlepšou možnosťou, ako zažiť zábavu zajtrajška ešte dnes. Plná cena bez dotácie: 360 eur

Notebooky pre prácu aj zábavu nepokazia žiadne prekvapenie

Notebook pod stromček sa zíde vždy či už študentom, biznismenom alebo milovníkom hier. Je len na zákazníkovi, či si vyberie kancelársky notebook Lenovo 110, vhodný na bežné využitie nielen v práci, ale aj v domácnosti (plná cena bez dotácie: 365 eur), multimediálny notebook Asus X541, ideálny na sledovanie filmov, počúvanie hudby a príležitostné hranie nenáročných hier (plná cena bez dotácie: 530 eur) alebo herný notebook Asus FX553, stvorený pre najnovšie herné tituly (plná cena bez dotácie: 1020 eur).

Výbavu športovcov vhodne doplnia smart hodinky a smart náramky

Orange si pre svojich zákazníkov pripravil aj bohatú ponuku smart hodiniek a smart náramkov. Na výber majú hneď z niekoľkých modelov:

 • inteligentné hodinky Samsung Gear S3 Frontier
  plná cena bez dotácie: 399 eur
 • inteligentné hodinky Huawei Watch 2 Sport
  plná cena bez dotácie: 299 eur
 • vodeodolný náramok, ktorý slúži aj ako handfree Huawei Talkband B3 black, plná cena bez dotácie: 139 eur
 • náramok v koženom prevedení, ktorý slúži aj ako handfree Huawei Talkband B3 coffee leather
  plná cena bez dotácie: 169 eur

 • fitness náramok na bezdrôtový monitoring celodennej športovej aktivity Fitbit Charge 2
  plná cena bez dotácie: 159 eur

 • fitness náramok na bezdrôtový monitor aktivít v štýlovom prevedení Fitbit Alta HR Rose gold
  plná cena bez dotácie: 169,95 eur

Technologické vychytávky za skvelé ceny s balíkmi Love

Orange zákazníkom prizná dotáciu na ktorékoľvek z týchto zariadení. V prípade vopred nakombinovaných balíkov Love získava zákazník zľavu až v štvornásobnej výške mesačného poplatku za služby, na ktoré sa s balíkom a dodatočnými hlasovými paušálmi na 24 mesiacov zaviaže. Celková zľava pre jednu rodinu sa tak môže vyšplhať až na 540 eur. Pre zákazníkov je v predvianočnom čase pripravená aj zvýhodnená cena hlasových paušálov Go Europe 32 €, ktoré si teraz môžu k balíkom Love dokúpiť za mesačný poplatok 20 eur (namiesto pôvodných 25 eur). Výška dotácie na zariadenia im napriek tomu bude priznaná v plnej výške 100 eur.

Navyše, prvých 1000 zákazníkov, ktorí si aktivujú balíky Love,  dostanú od Orangeu darčekové poukážky v celkovej hodnote 100 eur, ktoré môžu využiť na vianočné nákupy v predajniach Martinus, Panta Rhei a Billa.

Značkové zariadenia aj k hlasovým a dátovým paušálom

Zľavu na ktorékoľvek zariadenie z ponuky si môžu zákazníci uplatniť aj pri aktivácii hlasových paušálov Go Europe alebo dátových paušálov Go Data. V tomto prípade jej výška taktiež závisí od mesačného poplatku a násobí sa príslušným koeficientom, ktorý môže byť v štvornásobnej, päťnásobnej či šesťnásobnej výške mesačného paušálu.

Štedré Vianoce aj pre fanúšikov Orangeu na  Facebooku

Smart televíziu, smart hodinky, notebook a hernú konzolu môžu pred Vianocami zákazníci Orangeu vyhrať aj v súťažiach na Facebooku Orange Slovensko. Stačí sledovať spomínanú sociálnu sieť a správne si tipnúť, v ktorom zo zabalených darčekov sa zariadenia skrývajú. Štyria šťastlivci sa môžu tešiť z niektorej z technologických vychytávok.

Prekvapenie pre najmenších s Prima Kids

Orange nezabúda ani na svojich najmenších zákazníkov. Ako hlavný partner detského hudobného projektu Spievankovo si pre nich pripravil malú pozornosť. Pri aktivácii špeciálneho detského profilu Prima Kids na novej alebo existujúcej Prima karte dostanú zákazníci v predajni Orangeu 15-percentnú zľavu na CD, DVD a hry Spievankovo podľa svojho výberu.  Prima Kids je prvá predplatená karta, s ktorou sa deti svojim rodičom vedia dovolať, aj keď sa im minie kredit. Navyše, so službou ESET® Parental Control, ktorá ju súčasťou Prima Kids, majú prehľad, čo robí ich dieťa nielen v reálnom svete, ale aj v tom virtuálnom.

Vianočné nákupy z pohodlia domova

Zákazníci Orangeu môžu vianočnú nádielku vybaviť úplne bez stresov z pohodlia svojho domova cez e-shop. A pritom získajú ešte aj darček navyše v podobe mesačnej porcie 1 GB dát po celý rok zadarmo, bezplatného doručenia tovaru a zľavy až 70 eur na nový telefón.

Zdroj: Tlačová správa 

24.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+