MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 končí svoju púť v Trnave. Stretneme sa v sobotu, 25. novembra v hoteli Holiday Inn. Po návšteve stredného Slovenska sa znovu vraciame na západ, kde vás okrem iného čaká aj stánok generálneho partnera OrangeTen sem prinesie novinky od spoločnosti LG, nové smartfóny Nokia, ale aj zariadenia pre 4G pripojenie v domácnosti či inteligentné hodinky od spoločnosti FitBit.

Vlajková loď LG G6 a štýlovka LG Q6

stánku Orangeu si budete môcť vyskúšať zaujímavé smartfóny od spoločnosti LG. Pozornosť si bude pýtať atraktívna vlajková loď LG G6, ktorá zaujme najmä svojim bezrámikovým displejom. Okrem toho ale ponúka aj skutočne fantastický duálny fotoaparát, s ktorým spravíte krásne klasické aj širokouhlé zábery.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Chýbať ale nebude ani novinka LG Q6. Aj v tomto prípade o telefón s minimálnym rámikom okolo displeja, no tentokrát v oveľa dostupnejšom prevedení. Telefón ponúka 5,5″ displej s rozlíšením 1080 x 2160 pixelov a pomerom strán 2:1. Okrem toho tu nechýba čip Snapdragon 435, výkonný 13 MPix hlavný fotoaparát a 5 MPix predná širokouhlá kamera. Poteší aj batéria s kapacitou 3 000 mAh, ako aj prémiové spracovanie a funkcie, ktoré nájdeme aj pri vlajkových lodiach.

Zariadenie pre 4G internet v domácnosti

Orange síce poskytuje aj pevné internetové pripojenie, no na Slovensku je stále veľa domácnosti, kde nie je k dispozícii optické pripojenie a DSL rýchlosti na dnešnú dobu jednoducho každému nestačia. V takýchto prípadoch môže pomôcť práve 4G pripojenie pre domácnosti, ktoré rýchlosťami prekonáva aj štandardné DSL pripojenie. Okrem toho, Orange toto pripojenie neustále rozširuje a do konca roka ním chce pokryť až 90 % populácie Slovenska.

Inteligentné hodinky FitBit Ionic

Orange na svojom stánku predstaví aj inteligentné hodinky FitBit Ionic. Táto horúca vychytávka zo sveta nositeľných zariadení kombinuje skúsenosti svetoznámej značky so zariadením, ktoré je síce určené pre športovcov, no prináša aj funkcie do každodenného využitia.

Okrem športových funkcií pre bežcov či plavcov poteší možnosť spárovania hodiniek s Bluetooth slúchadlami. Vďaka vlastnej pamäti ich tak využijete na počúvanie hudby aj bez pripojenia k telefónu. Okrem toho hodinky po spárovaní s telefónom ukazujú najrôznejšie notifikácie a majú aj vlastné aplikácie, ktoré vďaka verejne dostupnému SDK môžu ďalej pribúdať.

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí, ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Ako vždy, aj teraz registráciou potvrdíte svoju prítomnosť a tým aj účasť v žrebovaní. V tom môžete vyhrať niektorú z hodnotných cien a počas celého trvania akcie sa môžete zapojiť do súťaží, v ktorých môžete vyhrať ďalšie atraktívne darčeky od našich partnerov.

22.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+