MojAndroid

Tak a je to tu! Už túto sobotu sa my a naši partneri s vami stretnú na Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici. Akciu odštartujeme už o 10:00 krátkym príhovorom zakladateľa a šéfredaktora portálu MojAndroid.sk, ktorý vám v krátkosti predstaví redakciu a program akcie. Následne sa vrhneme na predstavenie produktového portfólia spoločnosti Lenovo.

plan-priestorov-bb-01-1024x724

Plán priestorov akcie Orange Android Roadshow

Priamo na mieste budete môcť navštíviť stánky našich partnerov. So svojimi novinkami nebudú chýbať Orange, GreenwayHuawei, Lenovo, HTC či Tatra Banka. Vyskúšať si budete môcť aj horúce tabletové novinky a smartfóny od Lenova, či štýlové a stále obľúbenejšie zariadenia spoločnosti Huawei. Vyskúšať si budete môcť napríklad Huawei P9 s duálnym fotoaparátom, ako aj Huawei P9 Lite, P9 Plus a ďalšie novinky. Vo vlastných rukách si ale budete môcť vyskúšať aj HTC 10, či Moto G4 Plus. Už samozrejmosťou bude aj množstvo zaujímavého príslušenstva od MP3.sk či virtuálny headset HTC Vive, ktorý vás vtiahne priamo do sveta virtuálnej reality.

Náš tip
Generálnym partnerom Android Roadshow 2016 je Orange

registrovat sa

htc vive

Po krátkej prestávke nastúpi na pódium Peter Makai z Huawei a hneď po obednej prestávke sa pozrieme na odolnosť jedného z telefónov spoločnosti CAT. Tesne pred záverom akcie vám čo to povieme aj my z redakcie. Alžbeta “Harry” Gavendová vám spolu s Michalom porozprávajú ako bolo na výstave IFA a čo nové priniesla. Máte sa na čo tešiť! Podrobný program prikladáme nižšie.

program_-_orange_android_roadshow_2016

Vyhrajte až 4 smartfóny a víkend s Nissan LEAF

Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici sa bude niesť aj v znamení súťaží. Vyhrať budete môcť hneď 4 smartfóny. O tri smartfóny Huawei momentálne na stránke MojAndroid.sk prebieha aj súťaž. V nej stačí správne odpovedať na štyri súťažne otázky. Svoje šance na výhru však môžete zdvojnásobiť tým, že osobne prídete na akciu Orange Android Roadshow, čím získate v žrebovaní až dva hlasy. Ak vás vyžrebujeme, odnesiete si výhru rovno domov. Okrem toho hráme aj o smartfón Xioami Mi4, príslušenstvo od MP3.sk a navigácie Sygic. Okrem toho jeden z účastníkov získa na víkend elektromobil Nissan Leaf.

leaf2

Registrácia a vstup na Orange Android Roadshow 2016 je bezplatný. Pre návštevníkov akcie sme v rámci hotela zabezpečili aj zlacnené obedové menu alebo bagetu. Jedlo si môžete zarezervovať priamo na registrácii do 10:30 a vydané vám bude v priestoroch reštaurácie (ceny nájdete na webe AndroidRoadshow).

registrovat sa

22.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+