MojAndroid

Smartfóny, tablety, smart hodinky a príšlušenstvo, to nebudú jediné zariadenia a zaujímavosti, ktoré nájdete na Orange Android Roadshow. Okrem nich na akciu zavíta aj špičková virtuálna realita HTC Vive a elektromobil Nissan LEAF. Ten na akciu privezie spoločnosť Greenway, ktorá je priekopníkom v elektromobilite na Slovensku. Priamo na Orange Android Roadshow budete môcť súťažiť aj o víkend s týmto elektromobilom, ktorý do súťaže venovala spoločnosť Greenway.

registrovat sa

Nissan LEAF

Nissan LEAF ponúka dynamiku, krútiaci moment a diaľničnú rýchlosť porovnateľné s tradičnými vozidlami so spaľovacím motorom, ale s niekoľkými veľkými rozdielmi: elektromobily sú tichšie, lacnejšie a nemajú ŽIADNY vplyv na životné prostredie. Ľahšie panely karosérie a vylepšená aerodynamika sa starajú o vyváženú a vzrušujúcu jazdu, bez toho, aby to bolo na úkor prvkov zvyšujúcich pohodlie, ako sú posilňovač riadenia alebo klimatizácie.

leaf_ze_cover2

LEAF ponúka viacero moderných technológií, vrátane 360° monitorovania okolia vozidla, palubného systému NissanConnect EV, energeticky úsporného zvukového systému BOSE a 4 jazdných režimov. Na jedno nabitie prejdete až 199 km (model s 24 kWh batériou), resp. 250 km (model s 30 kWh batériou).

hp_technology_1

O spoločnosti Greenway

Cieľom GreenWay nie je iba rozvoj samotnej siete a sprístupnenie elektromobility každému, ale hlavne Slovensko ako krajina šetrná k svojej prírode a ľuďom, ktorí v nej žijú. GreenWay v súčasnosti prevádzkuje najkomplexnejšiu sieť inteligentných rýchlonabíjacích staníc na Slovensku a prostredníctvom jeho služieb nabíjania umožňuje ľuďom komfortné a plnohodnotné využívanie elektromobilu na celom území Slovenska i v zahraničí. Rýchlonabíjacie stojany GreenWay sú rovnomerne rozmiestnené v blízkosti exitov rýchlostných a diaľničných ciest na Slovensku tak, aby ste čas dobíjania Vášho elektromobilu mohli zmysluplne využiť. Vďaka GreenWay sieti je elektromobil plnohodnotne využiteľný v ktorejkoľvek časti krajiny a dojazd prestáva byť otázkou.

greenway

Niekoľko zaujímavých faktov:

  • Greenway má najväčšiu infraštruktúru nabíjacích staníc na Slovensku
  • Ponúkame rýchle nabíjanie pre všetky typy elektromobilov
  • Na našej sieti pracujeme už od roku 2011
  • Ľudia môžu vďaka Greenway jazdiť s elektromobilmi naprieč Českom, Slovenskom, Rakúskom aj Ukrajinou
  • Počas tohto leta sme poskytli 10-tisíc kilowathodín elektriny, čím sme našu atmosféru odbremenili od 7,5 ton oxidu uhličitého
  • Našim záväzkom je rozširovanie siete nabíjacích staníc, aby sme jazdenie na elektromobiloch urobili jednoduchšie a dostupnejšie pre čo najviac ľudí

Súťaž s Greenway

Z účastníkov si jeden z vás bude môcť užiť  Nissan LEAF na celý víkend zadarmo. Do súťaže sa budete môcť zapojiť tak, že si na Android Roadshow odfotíte selfie s Nissanom LEAF, nahráte ju na sociálnu sieť Facebook a označíte v nej stránku Greenway Infrastructure a MojAndroid.sk. Kto bude mať najviac lajkov a zdieľaní do skončenia akcie, ten vyhráva.

Už túto sobotu!

Nezabúdajte, že ďalšia Orange Android Roadshow začína už 24. septembra o 10:00 hod v hoteli Dixon. Registrácia na akciu je bezplatná a otvorená je pre všetkých. Stačí sa zaregistrovať a prísť na akciu, na ktorej máte navyše možnosť získať zaujímavé výhry. Okrem iných aj 3 smartfóny od Huawei či Xiaomi Mi4. Okrem toho, z účastníkov vyžrebujeme aj jedného šťastlivca, ktorý si bude môcť užiť Nissan Leaf na celý víkend. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

22.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+