MojAndroid

Ďalšou zastávkou Orange Android Roadshow 2016 bude tentokrát centrum stredného Slovenska – Banská Bystrica. Druhý polrok spolu s nami na akcii odštartuje autorizovaný predajca Xiaomi smartfónov, obchod MP3.sk, ktorý si pre vás pripravil niekoľko zaujímavých prekvapení. Chýbať nebude veľké množstvo noviniek a príslušenstva, ktoré si tu budete môcť vyskúšať. Všetky ďalšie informácie spolu s programom akcie a mapou nájdete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

RoadshowBAMP31

Obchod MP3.sk si na banskobystrickú Orange Android Roadshow prinesie aj horúce novinky a smartfóny XiaomiTešiť sa tak môžete na zariadenia z radu Mi ako aj množstvo príslušenstva, ktoré je pre ne určené. Chýbať nebude ani celý rad externých nabíjačiek od spoločnosti Xiaomi. K dispozícii budú modely s kapacitou 5000, 10 000, 16 000 ale ani 20 000 mAh, takže vyskúšať si budete môcť práve tú powerbanku, ktorá vám najviac vyhovuje. Tieto šikovné zariadenia od Xiaomi majú už tradične medzi veľmi pekne spracovanú konštrukciu, vďaka čomu sa za powerbanku nebudete musieť hanbiť a bude pekne ladiť s vašim štýlom.

Xiaomi Power Bank-11

Náš tip
Veľký test Power Bánk od Xiaomi | RECENZIA

A čo si pre vás pripravilo MP3.sk tentokrát? Vyskúšať si tu budete môcť skvelý Hoverboard Arašid. Toto šikovné zariadenie je v súčasnosti vysneným dopravným prostriedkom tínedžerov, ale aj mnohých dospelých ľudí. S hoverboardom ste sa už určite stretli na internete, ale aj na ulici a na vlastnej koži si ho budete môcť vyskúšať priamo na Android Roadshow v Bratislave. K dispozícii budú modely hneď v troch farbách – čierna, červená a biela, a tak si budete môcť vyskúšať presne ten hoverboard, ktorý sa najviac bude hodiť k vášmu aktuálnemu outfitu.

Hoverboard_arasid (12 of 12)

Náš tip
Hoverboard – zábava na kolesách s jukeboxom | TEST
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ďalším luxusným kúskom, ktorý si v Bratislave budete môcť vyskúšať, bude čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2. Ide o čističku vzduchu, ktorá ponúka vlastnú mobilnú aplikáciu, a tak máte neustále prehľad o ovzduší vo vašej izbe.  Okrem toho si MP3.sk do Bratislavy prinesie ďalšie zaujímavé kúsky príslušenstva pre všetky typy zariadení a rôzne vychytávky, ktoré stoja rozhodne za vyskúšanie. Chýbať nebudú ani rôzne okuliare pre virtuálnu realitu, ktoré si spolu s hooverboardami budete môcť priamo v hoteli Dixon aj vyskúšať!

xiaomi_mi_air_purifier_2 (2 of 13)

Náš tip
TEST Xiaomi Mi Air Purifier 2 – domáca čistička vzduchu

Okrem dspomínaných produktov prinesie na Orange Android Roadshow do Banskej Bystrice MP3.sk aj smartfón Xiaomi Mi4, ktorý si odtiaľ ale odnesie jeden z vás! MP3.sk si pre vás pripravuje jednoduchú súťaž, o ktorej sa dozviete viac priamo na mieste. Určite sa teda oplatí prísť, pretože odísť môžete s novým smartfónom!

Recenzia-Xiaomi Mi4-6

Náš tip
RECENZIA | Xiaomi Mi4 – Velikán z Číny

tlacidlo-roadshow-registracia

9.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+