MojAndroid

Orange Android Roadshow po krátkej letnej prestávke pokračuje naplno v ďalšom meste! Na stretnutie sa môžu tešiť fanúšikovia Androidu a technológií  v Banskej Bystrici. Práve v tomto meste sa stretneme už 24. septembra v Hoteli Dixon. Na podujatí nebude chýbať ani Huawei, ktorý si pre vás pripravil prezentáciu o aktuálnych novinkách, ale aj veľkú súťaž o tri smartfóny.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Android Roadshow, ktorej generálnym partnerom sa stal Orange, bude v priestoroch Hotela Dixon hostiť množstvo výrobcov, ktorí so sebou prinesú horúce novinky nielen z výstavy IFA. Huawei na stretnutí s fanúšikmi ukáže aktuálnu vlajkovú loď s duálnym fotoaparátom Leica, Huawei P9, ale aj ďalšie smartfóny. Chýbať nebude cenovo dostupný Huawei P9 Lite a vybavenejší P9 Plus, ktorý poteší najmä priaznivcov veľkých displejov. O tieto tri smartfóny momentálne na stránke MojAndroid.sk prebieha aj súťaž. V nej stačí správne odpovedať na štyri súťažne otázky. Svoje šance na výhru môžete navyše zdvojnásobiť tým, že osobne prídete na akciu Orange Android Roadshow, čím získate v žrebovaní až dva hlasy. Ak vás vyžrebujeme, odnesiete si výhru rovno domov.

Vyhraj_Huawei_P9

Na Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici sa spolu s vami stretneme 24. septembra. Registrácia na akciu je bezplatná. 

registrovat sa

5.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+