MojAndroid

Ďalšie stretnutie Android fanúšikov a technologických nadšencov sa opäť blíži. Ak bývate vo Zvolene alebo v okolí, príďte aj vy na ORANGE Android Roadshow 2014 v sobotu 25. októbra 2014 do Hotela Tenis. Okrem zaujímavých aktivít a súťaží si budete môcť vyskúšať 4G internet od Orange ako aj exkluzívne novinky a vypočuť zaujímavé prezentácie partnerov. Stále máte možnosť prihlásiť sa na akciu, účasť je zadarmo. Tešíme sa na vás!

Exkluzívne novinky a TOP Androidy vo vašich rukách

Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. „Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov. Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať 4G internet a všetky Android novinky vo svojich rukách,“ informujú organizátori Android Roadhow.

produkty2-copy-copy

Medzi TOP novinky budú dozaista patriť slúchadlá a reproduktory Creative, smartfóny a tablety od ASUS, Lenovo, LG, Samsung, Sony, Google Glass či ďalšie vychytávky. Po prvý krát sa v Zvolene predstavia aj horúce novinky Lenovo Vibe Z2 Pro, Samsung Galaxy Note 4 alebo Sony Xperia Z3 a Xperia Z3 Compact.

Program vo Zvolene

Po zastávkach v Košiciach, Žiline a Bratislave sa na vás tešíme v sobotu 25. októbra 2014 vo Zvolene v Hoteli Tenis. Nevieš, ako akcia vyzerá a čo máš od toho očakávať? Nevadí, pozri si fotky z našej akcie v Košiciach, zo Žiliny, Bratislavy, Prešova alebo kukni toto VIDEO. Aj vo Zvolene začíname od 14:00 do približne 18:00 hod. Celý deň si budete môcť vyskúšať aj príslušenstvo pre Android, zahrať si Sphero gule, zalietať si s mini dronom či odfotiť sa s Androidkom pre súťaž Miss Android. Tu je presný program a zoznam prednášok.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Žilina
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Bratislava #2 [VIDEO]
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Prešov

Registrácia zadarmo

Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom priniesli pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále ZADARMO. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk.

Navyše môžete na Android Roadshow vyhrať exkluzívne ceny: Sony Xperia Z1 Compact a 10× navigácia Sygic. A to nie je všetko! Vyhrať môžete aj Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou!

ceny-Android-rodashow-copy-copy-copy

Príďte na stretnutie Android fanúšikov, vyskúšajte si najnovšie Android mobily a tablety a zabavte sa s najnovšími aplikáciami.

Partneri ORANGE Android Roadshow 2014

partneri roadshow

11.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+