MojAndroid

Nový smartfón OnePlus Two bude predstavený 27. júla, a tak nám ešte zostáva niekoľko týždňov na sledovanie všetkých uniknutých informácií týkajúcich sa pripravovanej novinky z Číny. Nástupca populárneho OnePlus One by mal byť lepší v každom smere a postupne sa dozvedáme stále nové detaily odhaľujúce špecifikácie a vlastnosti pripravovaného smartfónu.

Vďaka postupnému uvoľňovaniu informácií priamo zo strany výrobcu vieme, že novinka ponúkne skener odtlačkov prstov, procesor Snapdragon 810 v2.1 či port USB-C. CEO spoločnosti Pete Lau tiež napína fanúšikov a na svojom účte na sieti Weibo uverejnil status, ktorý naznačuje, že OnePluse Two ponúkne celokovové prevedenie. Hoci tieto informácie zatiaľ nie sú potvrdené, najnovší uniknutý render naznačuje, ako by novinka skutočne mohla vyzerať.

oneplus-two-renders

Na obrázku toho veľa nevidíme a nejde ani o render najvyššej kvality. Zdá sa ale, že OnePlus Two ponúkne podobnú kovovú konštrukciu, ako posledné vlajkové lode z dielne spoločnosti HTC. Na obrázku vidíme iba tradičné umiestnenie fotoaparátu, tlačidla pre ovládanie hlasitosti a 3,5-milimetrového vstupu pre slúchadlá. Stále nie je zrejmé ani to, aký veľký displej tento smartfón ponúkne. Predstavenie novinky ale skutočne nie je ďaleko a môžeme očakávať, že dovtedy nám ešte OnePlus ponúkne niekoľko ďalších informácií, ktoré odhalia detaily o iba druhom smartfóne tohto čínskeho startupu.

Zdroj: Weibo via Android Authority

4.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+